Hayalim gerceklesi ve Kitapim basildi, dagitilmakta....

FMF ailesine iletilmek üzere yazılanları buradan takip edebilirsiniz

İki Gün İçerisinde aktivasyon maili gelmeyen yeni üyelerimiz kayıt esnasındaki kullanıcı adını bildiren maili ibuyuksimsekQyahoo.com adresine göndersinler.

Mesajgönderen Birsel tarih Prş Tem 17, 2008 11:17 pm

Mehraba,

Kitapi aldigina sevindim...Bugün esim aradi ve istanbuldan izmirdeki arkadaslara gönderilen iki üc adesin yeterli olmadigini söylemis kargo yetkililer..bunlarin kimler oldugunu yarin ögrencek kensini.. kitaplari ulasmayan arkadaslarin tekrar e-mail atmasini rica ediyorum....

Volkanla tanistigina sevindim.. bitanedir benim kardesim, insallah allah kendinede kardesinede gönülerince güzel bir kader cizer..

Güldencim seninkini kargoya vermemistim cünkü soy isimsiz bulunabilcegini tahmin etmedim.. almanyada bu düsünemedigim birsey :-)... neyse yarinki kargoda oda olcak söz...melekide senide öpüyorum allaha amanet olun...
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Mesajgönderen denizzz tarih Cum Tem 18, 2008 12:27 pm

birsel hanım özelinize msj attım adresimi yazdım bana da gönderirseniz kitaptan çok iyi olur hayırlı olsun kitabınız bu arada inş devamı da gelir başarılar
ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol
denizzz

Mesajgönderen erhan ozdemir tarih Cum Tem 18, 2008 1:35 pm

birsel abla seni tebik ediyorum..inşallah devamı gelir..insanlara birşeyler verebilmek için bu kadar çaba sarfetmene imreniyorum..bende kitabtan 2 tane istiyorum..biricik teyzeme ve kendime..herkeze sağlıklı günler
bin kilometrelik yol bile ilk adımla başlar!
erhan ozdemir

Mesajgönderen erhan ozdemir tarih Cum Tem 18, 2008 1:42 pm

adresimi vermeyi unuttum:(
ERHAN ÖZDEMİR
soğukpınar mahallesi 314 sokak numara 5 kemalpaşa/İZMİR
çok teşekkür edrim..iyi günler..
bin kilometrelik yol bile ilk adımla başlar!
erhan ozdemir

Mesajgönderen denizzz tarih Cum Tem 18, 2008 1:51 pm

birsel hanım hayırlı olsun kitabınız allah nazardan saklasın özelinize adresimi yazdım banada gönderebilirseniz kitaptan çok sevinirim
ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol
denizzz

Mesajgönderen nehirida tarih Cum Tem 18, 2008 3:31 pm

Kitap bu sabah ulaştı elime ve tabi ki merakla okumaya başladım. (akşama biter) Oğlunuz Kaan ile ilgili bölümlerde içim sızladıçok tuhaf oldum. O kadar candan ifadelerdi ki ellerinize, emeğinize sağlık. Çok teşekkür ederim. Adem Bey size de teşekkür ederim.
Yıkılan güzel şeylerin
Dışımıza dökülen kırıkları mı çok ses çıkarır
Yoksa içimize dökülen kederleri mi?
nehirida

Birsel Ağca / Kitap

Mesajgönderen similay tarih Sal Ağu 12, 2008 12:50 am

Öncelikle geçmiş olsun Birsel Hanım, kitabınız içinde sizi tebrik ederim.. Örnek bir insansınız.. Mail Adresinize adresimi attım umarım elime kitabınız ulaşır. Yazdıklarınızı okumak için merakla bekliyorum.. Çok teşekkürler..

İyi günler.
Kolşisin benim en iyi arkadaşım :)
similay

Mesajgönderen Birsel tarih Prş Ağu 21, 2008 12:29 am

Mehraba,

Cok tsk ederim gercekten onure etiniz beni... Kitapi okuyup ve geri dönen tüm arkadaslara cani gönülden cok tesekur ediyorum...Tam emin degildim dogrusu bu kadar etkili olcagina ama bugüne kadar gerek hasta gerekse doktorlardan aldigim elestiriler hep pozetiv oldu buda, dogru bir adim olduguna birkez daha inandirdi beni...Allah hepinizden Razi olsun...

Gerek özelime gerekse e-mail adesime ades gönderen arkadaslarin coguna kitaplar ulastirildi ancak Agustos ihtibarile ulasan adeslere önümüzdeki günlerde gönderebicegim, malesef son zamanlarda ataklar rahat birakmiyor buyüzden siteden ve diger faliyetlerden biraz uzaktayim...

Hilal ve Kaan cok harika bir tatil gecidiler, tüm okul tatili boyunca hic atak yasanilmadi, farkli sehirlere gitiler yine hersey yolundaydi, ve ben kolsizin destek tedavinin etkili olduguna inadirmistim kendimki 4 agustosta okular acildi, ve ücüncü gün Hilali okula gönderdim, iki saat sonra telfon geldi ve kizim her iki bacaginida hisetmiyordu...anatamicagim kadar kötü bir durumdaydi... hastaneye götürdük omurilikte dolaysiyla sinir sistemde ilaplanma olabilcegini söylenildi... iki gün sonra bacaklari tekrar hisetmeye basladi tam anlamda yürüyebilmek iki haftamizi aldi derken Kaana ataklar basladi, eee bana ugramasa hatrim kalir misali simdi iki gündürde ben dizlerimden kimildayamiyorum tipik atrit ataklari bogusturuyor...

Dogrusu cok korktum, ve bukadar sidetli bir atakla son iki üc senedir cocuklarda yasamiyordum...umarim yine kisa sürede ilimlasir veya tümüyle gecerler..Lütven dualariniz eksik etmeyin cocuklarimdan...Buna cok ihtiyacimiz var...Siteye giremezt veya mailerinize dönemesem kirilmayin veya degistimi düsünmeyin lütven...bu beni cok üzer..Hepinizi Allaha amanet ediyorum, Kendinize iyi bakin...Hakkiniz helal edin, ben Helal ediyorum varsa hakkim...Hosca Kalin...
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Önceki

Dön DUYURULAR-ÜYELİK-AKTİVASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir