Hayalim gerceklesi ve Kitapim basildi, dagitilmakta....

FMF ailesine iletilmek üzere yazılanları buradan takip edebilirsiniz

İki Gün İçerisinde aktivasyon maili gelmeyen yeni üyelerimiz kayıt esnasındaki kullanıcı adını bildiren maili ibuyuksimsekQyahoo.com adresine göndersinler.

Hayalim gerceklesi ve Kitapim basildi, dagitilmakta....

Mesajgönderen Birsel tarih Pzr Haz 29, 2008 2:44 pm

Mehraba arkadaslar,

bu biraz kendi kendimin reklami gibi olcak ama Uzun süre önce basladigim ve cocuklarim ve kendimin yasadiklarinin icersinde edindigim tüm bilgileri kaynaklariyla birlikte ekleyerek olusturmaya calistigim bir kitapcik vardi..aslinda aralik 2005te yazmis oldugum bu kitapcigi gerek türkcemin yeterli olmadigi gerekse farkli sebeplerden dolayi bugüne kadar uzadi...

Benim zor BIrsel´cemi büyük bir sabir ve özverile düzelten sevgili Adem (Tasci) abiye, Kitapin basilmasinda ve olusmasinda hic bir yardimlarini esirgemeyen sevgili dostlarim ve kader karsedim Cemile Ensari´ye, Mustafa Üzel beye, Ahmet hocaya, Sevgili hemserim Olcay beye, Senyildiz maatbaciliga ve Kitapin Kapak resmini bizle paylasan sayin Betigül Özker hanima, Herzaman yanimda olan ve büyük destek veren Serdar beye cok ama cok Teksekür ederim...Onlar olmasa bu hayalimi gerceklestiremezdim...Hepsine Minettarim...

Evet arkadaslar Kitap "Gülü dikenine ,Hayati FMF´e ragmen sevdim " basligi altinda olsturuldu...Amacimiz toplumumuzun büyük bir kesimini ilgilendiren ama bir cogumuzun bundan bi haber oldugu FMfin üzerine dikatleri cekmek ve varligimizi bildirmek...Bizim yasadiklarimizi kimseler yasasin istemiyoruz...Erken tesiz cok önemli....Toplumumuz bukonuda bilinclenirse gelecek nesiler icin cok ama cok iyi olcak...
Yazdiklarim yasadiklarimiz ve edindigimiz bilgilerdir...

Kitapimizi Ücretsiz dagitilmak üzere farkli sehirlere gönderdik...

Isteyen arkadaslarin doslarimizdan temin edebilcegi gibi kitap hakkindaki düsünce elestirileriniz veya kitap isteklerinizi birsel-agca@live.de den paylasabilirsiniz...

Kitaplara ulasabilceginiz adesler;

ISTANBUL Cemile Ensari cemileensari@yahoo.com

ANKARA Adem Tasci ademtasci078@hotmail.com

IZMIR Volkan akalan volkan_akalan@hotmail.com

SINOP Ve Karadeniz bölgesi, SIVAS ;KAYSERI, ANTALYA GAZIANTEP

SERDAR GÜNEY guneyserdar@hotmail.com basvurabilirsiniz... bu sehirlerde ulasabilceginiz dagitimcilarin telfonlarina kendisinden ulasabilirsiniz...

MARDIN, MALATYA DIYARBAKIR dakiler dagitimci arkadaslara CEMILE arkadasimizdan ulasabilirler....

ERZINCAN ve yöresi ZEYNEP arkadasimizdan temin edebilirler kitabi...Ikinci baski önümüzdeki aylar icinde basilcaktir...

Öneri ve elestirilerinizi bekliyorum.... birsel-agca@live.de

hersey gönlünüzce olsun...Hayalimi gerceklstirmekte yardim eden tüm Dostlarima cani gönülden birkez daha tesekür ediyorum

http://www.haberler.com/gurbetci-yazardan-ailevi-akdeniz-atesi-hastalarina-haberi/
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Mesajgönderen mediterranean tarih Pzt Haz 30, 2008 8:50 am

Elinize ve Yüreğinize sağlık Birsel Hanım.
mediterranean
Site Admin

Mesajgönderen rezaeı tarih Prş Tem 03, 2008 12:21 pm

Ellerinize sağlık Birsel hanım en kısa zamanda alıp okumak istiyorum.
rezaeı

köroğlu

Mesajgönderen KÖROĞLU tarih Prş Tem 03, 2008 10:40 pm

ellerinize sağlık birsel ablaölümsüz eser bırakmak bu dünyada nekadar güzel şey enyakın zamanda kitabınızı alıp okuyacağım bana kitabınızdan gönderebilirmisiniz adres 273/7sokak.no.1048 ap. bornova izmir saygılar ve saglıklı günler dilerim tüm fmf li kardeşlerime
ALİ KÖKEN 1975 DOĞUMLUYUM YAŞ OLARAK 36 YAŞINDAYIM 605VE 942 BAZDA FMF HASTASIYIM OĞLUM İSE 694 BAZDA FMF HASTASIYIM İZMİRDE OTURMAKTAYIM
KÖROĞLU

Cevap

Mesajgönderen a-hme-t tarih Sal Tem 08, 2008 12:09 pm

Merhaba Birsel abla öncelikle geçmiş olsun ALLAH sifalillar versin kitabın tanıtımı çok güzele benziyor FMF i yaşayanların çektikleri ızdırabı bir nebze olsun insaallah kitabı okuyanlar anlar bizlerin neler çektiğini . Nasip olur fırsatiniz olursa banada gönderirseniz çok sevinirim Allah size kolaylıklar versin ALLAHİM GÖNLÜNE VERSIN :) adresim Fatih.MAH. ATATÜRK.CAD.ELÇİBEY.A.P.T.NO.1 BOR. NİĞDE. Göndermeye fırsatınız olmasada canınız sağ olsun .sağlıcakla kalın. İSMİMİ YAZMAYI UNUTMUSUM ADIM AHMET ÖZTÜRK:-)
a-hme-t

Mesajgönderen Birsel tarih Sal Tem 08, 2008 7:13 pm

Mehraba arkadaslar,

Cok tsekür ederim..bu kitap aslinda sadece benim degil bir cok insanin ortak olusturdugu birsey gercek bir takim calismasi sonucu gerceklesti ve bugüne kadar hep olumlu seyler geri döndü...

Rezaei ve Köroglu sizler izmirdesiniz ..Izmir bornovadan Volkan kardesimde kitaplar var...ister ondan temin edebilirsiniz veya ben gönderirim... cuma gününe kadar haber birakirsaniz mutlaka gönderim cuma kitaplari kargoya vercem, bana ulasan adeslere... volkana 05367109698 den ulasabilirsiniz...

Ahmet sana da cuma günü kargoya vercem kitabini... cok tsk ederim güzel düsüncelerin icin..insallah hickimse ilerki yilarda bos yere aci cekmez ve erken tesiz sayesinde bizlerden daha rahat bir yasam sürebilir..ama bizlerde bu günümüze sükretmeliz beterin beteri var oldugunu, ve tipin hizla ilerledigini ve mutlaks birgün care buluncagi inancini yitirmemeliyiz.
simdilik allaha amanet olun ..herkese kucak dolusu selam ve sevgiler, ataksiz günler...

Birsel
Site Admin

Mesajgönderen nehirida tarih Sal Tem 08, 2008 7:47 pm

Birsel Hanım kitabınızdan almak istiyorum. siz mi gönderebilirsiniz yoksa diğer adreslerden birine mi yazayım?
Yıkılan güzel şeylerin
Dışımıza dökülen kırıkları mı çok ses çıkarır
Yoksa içimize dökülen kederleri mi?
nehirida

Mesajgönderen gülden tarih Çrş Tem 09, 2008 10:14 am

birsel cim merhaba.hepimiz adına böyle güzel bir olaya imza atman çok güzel.sen aslında hepimizin sesisin.şimdi daha iyi anlıyorum ki inancını hiç kaybetmemişsin.bu belki başucu kitabımız olacak bizim.biliyorsun bazen boşveriyoruz,bazende umutsuzluğa düşüyoruz ,bazen de şükrediyoruz.ama umutsuzluğa düştüğümüz anda sanırım senin kitabın bizi arkadaşlık edecek değilmi.arkadaşım canım birselcim volkan a mail atmaya çalıştım ama ulaşamadım.o yüzden senden bana da kitabından göndermeni rica ediyorum.adresimi veriyorum.ADRESİM:2385 SOK.
NO:54 GÜLTEPE/İZMİR .şimdiden teşekkür ederim.
gülden

teşekkürler

Mesajgönderen salih38 tarih Çrş Tem 09, 2008 3:58 pm

herkese selamlar öncelikle birsel ablaya bukadar işinin yogunlugunda bu kitabı çıkarmasından dolayı nekadar takdir nekadar teşekkür etsem azdır teşekkürler birsel abla elimize geçmedi ama en kısa zamanda elime geçecek istanbulda cemile abla söz verdi göndercek.Hekese ataksız günler ALLAH yardımcımız olsun.
salih38

Mesajgönderen Birsel tarih Prş Tem 10, 2008 12:35 am

Mehraba,

Nehirida yazini görmemistim, Adem abi geri döndümü?..Salih Cemile söz vermise gönderir mutlaka...Güldencim yarin kargoya veriyorum kitapini..Köroglu ve rezaei Volkan sabah aricam eger göndermemise sizlerinde yarin kargoya veririm...

Hepinize cok tskler..umarim begenceksiniz...simdilik hoca kalin...

sevgiler

Birsel
Site Admin

Mesajgönderen nehirida tarih Cum Tem 11, 2008 11:03 am

Birsel hanım Adem Bey'den yanıt geldi kargoya verecekmiş çok teşekkür ederim.
Yıkılan güzel şeylerin
Dışımıza dökülen kırıkları mı çok ses çıkarır
Yoksa içimize dökülen kederleri mi?
nehirida

Mesajgönderen azize_boz tarih Cum Tem 11, 2008 12:13 pm

birsel hanım öncelikle hayırlı olsn bn antakyada ysıyorm bna nasıl ulasabilir kitap cvp yazarsn cok sevinirm...
selammmm:))
azize_boz

Mesajgönderen Birsel tarih Pzt Tem 14, 2008 12:34 am

Selam Arkadaslar,

Nehirida özelime yazdigini bugün okudum ve cevapladim.. evet Adem abi gözlerinden amaliyat oldugu icin hemen mailere cevap verememistir.. geri döndügüne sevindim... Izmirdeki arkadaslarinda volkanla temas kurduklarini ögrendim, ama ben daha önce kitaplarini hazirlamis ve esimle türkiyeye göndermistim sanirim hafta icinde ellerinizde olur, sadece rezai senin ades yoktu birde Gülben soy isim yok...bunun disinda gerek e-maile gerekse msnde ades birakan tüm arkadaslarin kitaplari kargoya verildi ve bir kismi yarin veriliyor...

Azize sende eger bir ades birakabilir veya yukardaki arkadaslardan birine yazarsan mutlaka kitap gönderilcektir...

Ilginiz icin cok tskler... hersey gönlünüzce olsun allaha amanet olun
sevgi ve selamlar

Birsel
Site Admin

Mesajgönderen gülden tarih Pzt Tem 14, 2008 9:46 pm

BİRSEL cim bu adrese gönderdiysen bana ulaşır postacı tanıyor çünkü adımdan ama genede yazayım kusura bakma unutmuşum GÜLDEN ÇOBANOĞLU. :wink:
gülden

kitap

Mesajgönderen KÖROĞLU tarih Prş Tem 17, 2008 12:22 am

sayın birsel abla kitabını aldım volkanda ve ayrıca volkanla tanışmış oldum bi bardak çayını içtim biraz muabet eddik tüm femfli kardeşlerime yüce rabbimden sağlıklı günler dilerim ve ayrıca denizlide bulunan burhan beyede selamlar
ALİ KÖKEN 1975 DOĞUMLUYUM YAŞ OLARAK 36 YAŞINDAYIM 605VE 942 BAZDA FMF HASTASIYIM OĞLUM İSE 694 BAZDA FMF HASTASIYIM İZMİRDE OTURMAKTAYIM
KÖROĞLU

Sonraki

Dön DUYURULAR-ÜYELİK-AKTİVASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir