CİA VE MİT HANGİ İSTİHBARAT ÖRGÜTÜNÜN DAHA İYİ OLDUĞUNA DAİR

Birazda Gülelim !!!!

CİA VE MİT HANGİ İSTİHBARAT ÖRGÜTÜNÜN DAHA İYİ OLDUĞUNA DAİR

Mesajgönderen Ceyhan tarih Cum Eki 19, 2007 11:48 am

CIA ve MİT hangi istihbarat örgütünün daha iyi olduğu konusunda bahse girmişler. Kurallar belirlenmiş. Ormana bir zürafa salınacak, saklanması için iki gün süre verilecek, bu sürenin sonunda zürafayı en kısa sürede bulup yakalayan taraf bahsi kazanmış olacak.

Herşey hazırlanır, zürafa ormana bırakılır, iki gün sonra önce cia ajanları aramaya başlar. Uydu fotoğrafları, termal kameralar, ormandaki ajanlar vs vs derken iki saat içinde zürafa elleri kolları bağlı , paket şeklinde tutuklanarak getirilir.

Sıra mit'e gelmiştir. Zürafa tekrar ormana bırakılır, iki gün sonra mit ajanları aramaya başlarlar. Bir sat geçer, iki saat geçer, beş saat geçer ses yok. Bir gün olur ses yok. Ikinci günün sonunda karga tulumba vaziyette ağzı gözü patlamış, kafası kolu kırılmış, hertarafı mosmor bir fil jürinin karşısına getirilir. "Işte zürafayı yakaladık" der mit ajanı.

Jüri şaşırır. "bunun neresi zürafa yahu, basbayağı fil bu" der. Fil bunu duyar duymaz ağlamaya başlar ve "abi ne alakası var, ne fili , anam avradım olsun zürafayım ben" ...
Ceyhan
 
Mesajlar: 46
Kayıt: Cum Ağu 24, 2007 9:19 pm
Konum: Istanbul

Mesajgönderen tubish_06 tarih Pzr Şub 10, 2008 1:20 am

yazzıık file işkence yapmışlardır allah bilir. zürafayım diyeceksin diye :)
BaGImsıZ DüŞüNCeLeRİmDe BaGImLı KaLdıM SaNa
tubish_06
 
Mesajlar: 43
Kayıt: Çrş Şub 06, 2008 1:54 am


Dön Fikra / Komik yazi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron