KADIN

Birazda Gülelim !!!!

KADIN

Mesajgönderen Ceyhan tarih Cum Eyl 21, 2007 9:49 am

insanligin ilk varoldugu dönemde, adamin biri seytani yakalamayakarar vermis.Ancak bunun için 40 yil Tanri'ya ibadet etmesi gerekiyormus.Karisiyla, dostlariyla ve bütün dünyayla iliskisini kesmis,kendisini ibadete adamis.40 yil sora Tanri, ibadetinin karsiligi olarak ona agzi kapali birsisenin içinde seytani sunmus.Artik özgürmüs adam.Dünyada neler olup bittigini görmek, nelerin degistigini ögrenmekiçin sabirsizlaniyormus. Siseyi karisina teslim etmis, ona iyi sahipolmasini söylemis ve disariya çikmis. Kadincagiz seytani çok merakediyormus. Ve merakina yenilip sisenin agzini açivermis... Açaraçmaz da seytan siseden firlayip cikmis ve gülmeye baslamis.Merakina engel olamadin ve kocanin 40 yillik emegini bosa çikardin 'diye alay etmis kadinla.'Yok canim ' demis kadin.'Sen hiç o sisenin içinde olmadin ki''Nasil olur?' diye haykirmis seytan.'Sen de gördün... siseden çiktim ben!''Hiç o sisenin içinde degildin, inanmiyorum buna. Nasil o küçücüksiseye girebilirsin ki?'Kafasi atmis seytanin. 'Gireyim de gör! ' demis ve yeniden siseniniçine girivermis.iste böyle... Adamin seytani hapsetmesi 40 yilini, kadinin iseyalnizca 5 dakikasini almis. seytan da söyle isyan etmis Tanri'ya'TANRIM, MADEM KADINI YARATACAKTIN, O ZAMAN BENi NEDEN YARATTIN?
Ceyhan

Mesajgönderen Birsel tarih Pzt Eyl 24, 2007 1:38 am

:D dogru söze ne denir :D :D :D ... yeri geldiginde seytana bile papucu ters girdirken herkesin hedefi olan cennet yine biz annelerin ayak altinda degil mi :wink: ......
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Mesajgönderen tubish_06 tarih Pzr Şub 10, 2008 1:41 am

valla ceyhan birsel abla vermiş cvbı. daha ne deyim ben ne denir o sözün üstüne :lol: diyorum sizee biz kadınlar akıllıyızzz :)
BaGImsıZ DüŞüNCeLeRİmDe BaGImLı KaLdıM SaNa
tubish_06

Dön Fikra / Komik yazi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir