fmf de kilo kaybı varmı

Sohbet etmek mi istiyorsun, bir konuyumu tartismak veya tanismak mi istiyorsunuzu ? Dogru bölümdesiniz :-)

fmf de kilo kaybı varmı

Mesajgönderen aysun tarih Pzt Kas 09, 2009 1:35 pm

1 yıldır fmf teşhisim kondu son 1,5 yılda 14 kilo verdim fmfde kilo kaybı varmı tecrübesi olanlar lütfen cevaplasın.Amiloid açısından endoskobi ve rektoskobi yapıldı sonuçlarım iyi çıktı yanlız eklem ağrılarım çok fazla özellikle sırtım ve diz eklemlerim bunun için ayrıca bir tedavi varmı?çocuklarımdada her ikisinde heterizigot üstünlüğü çıktı taşıyıcı olabilirler denildi henüz bir tedavi başlamadık.Benim atakalrım çok sık oluyordu 10 günde bir 2x2 kolsin kullanmaya başladım iki ay ayda bir atak geçirdim sonrasında üçüncü ay yine onbeşinci gün atak geçirdim daha yüksek doz kullananlar varmı allah herkese şifa versin.
aysun

Re: fmf de kilo kaybı varmı

Mesajgönderen abana tarih Pzt Kas 09, 2009 6:47 pm

slm ben 86 yılından beri fmf tedavi oluyorum kilo kaybı hiç olmadı bu hastalıhın ilacı kolsisin ben gunde 3 tane içiyorum bende çok sık atak olurdu senede bir oluyo onuda ilacı sayısını arttırarak eskiye gore hafif geçiriyorum belinizdeki ağrıların sebebi baska bir hastalıhın sebeb olabilir ankalizon spandalit olabilir dr kontrol ettirin geçmiş olsun
abana

Dön Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir