FMF TEDAVİSİ !!!

Sohbet etmek mi istiyorsun, bir konuyumu tartismak veya tanismak mi istiyorsunuzu ? Dogru bölümdesiniz :-)

FMF TEDAVİSİ !!!

Mesajgönderen unloved tarih Prş Tem 09, 2009 7:27 pm

MALUM İLAÇTAN GÜNDE ARALIKLARLA 5 TANE İÇİYORSUNUZ İSHAL OLUYORSUNUZ VE O SİZİN CANINIZI SIKAN UFAKTAN BAŞLAYAN AĞRI BÜYÜMEDEN TUVALETTE SON BULUYOR.
NOT: BENİM ATAK TÜRÜM BÖYLEDİR APANDİS AMELİYATI OLDUM AMA APANDİS DEĞİLDİM NEYSE İŞTE TAM ORDA BAŞLIYO UFAKTAN SONRA DOĞUM SANCISI HALİNE GELİYOR BENİM ATAKLARIMI BÖYLE ATLATIYORUM :P BİLGİNİZE.
unloved

Re: FMF TEDAVİSİ !!!

Mesajgönderen marmara tarih Prş Tem 23, 2009 11:25 am

evet ağrı öyle hemen birdenbire başlamıyor. Yavaş yavaş ivme kazanıyor. Sonra dayanılmaz oluyor. Bende senin gibi yanlış ameliyat kurbanıyım. opersyondan sonra doktora "ben neden ameliyat oldum" dedim. o da ; valla çok ağrınız vardı, bir açıp baktık. bir şey bulamadık. Apandisitiniz sağlamdı, ama ilerde problem çıkarmasın diye açmışken onu aldık dedi. ameliyat yerim uzun ve dik bir çizgi olarak karnımın tam ortasında.
marmara

Mesajgönderen saliha yeniler tarih Çrş Eyl 02, 2009 2:23 pm

Günde 5 tane KOLSİN çok fazla değil mi? ne zamandır böyle kullanıyorsunuz ?bu kadar çok ilaç içince ishal olması çok normal...ALLAHTAN HEPİMİZE ŞİFA DİLİYORUM....ATAKSIZ,SAĞLIKLI ,MUTLU GÜNLER DİLEĞİYLE...
saliha yeniler

Mesajgönderen unloved tarih Prş Kas 26, 2009 12:12 pm

yan etkisi olamayan bir ilaç zaten yazıo ilaçta fazla içerseniz diyare olursunuz diye şöle sölim bağırsakta yada kakrın zarında oluşan bu ağrıları min yapmak için ishal olunmalıdır.
unloved

FMF Atak Belirtileri

Mesajgönderen demirhan tarih Sal Ara 01, 2009 9:28 pm

selam
Bende 5-6 senedir karın ağrısı, sancı , ayak eklem ağrıları ve karın ağrısı ile sık sık tuvalete gitme gibi şikayetlerim bulunmaktaydı. Kaç defa acillerde apandisit şüphesi ile müşahede altında kaldım birinde ameliyattan döndüm en sonunda Kocaeli üniversitesi araştırma hastanesinde FMF olabileceğim söylendi. Genetik test sonucum daha çıkmadı ama kolsişin içerek bu rahatsızllıklarımdan en azından 2 aydır çekmiyorum. AllahuTeala tüm hastalarımıza acil şifalar versin.
demirhan

Dön Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir