kınıyorum

Sohbet etmek mi istiyorsun, bir konuyumu tartismak veya tanismak mi istiyorsunuzu ? Dogru bölümdesiniz :-)

kınıyorum

Mesajgönderen petra yolcusu tarih Cum Oca 16, 2009 9:53 am

insanlık dışı bir vahşet uygulayan israili kınıyorum.
petra yolcusu
petra yolcusu

Mesajgönderen Seyma tarih Pzr Oca 18, 2009 11:59 pm

Ben kınamakla kalmak istemiyorum, elime geçirsem hepsini parçalasam diyorum...Haber izleyemez oldum.Oğlum aher bakışta ana babalarının kucağında cansız yatan yavruları hatırlıyorum...

Rabbim elbet cezalarını verecek birgün...

Ne olur gidip yanlarında bulunmuyoruz, hiç olmazsa şu israili destekleyen markaları kullanıp destek bari olmayalım...Azıcık duyarlı olalım... En basit ve en açık örnek , Coca cola basbas barıyor elde edilen gelir israile gidecek diye, bizim millet su niyetine içiyor.İçmeseniz ölürmüsünüz yahu.İçince orda çocuklar ölüyor...Yazık...
Resim

Hayatımın anlamı...
Seyma

Mesajgönderen Erol Ergün tarih Sal Oca 20, 2009 9:37 pm

Gazze'ye düşen her bomba yüreğimizi, benliğimizi parçaladı. Darmadağan olan bedenlerle birlikte öldük her seferinde. Çünkü insanız. Orada ölenler de insan. Müslüman olması bir yana insandı onlar, çocuktu, kadındı, yaşlıydı, gençti. Tüm mahlukata şefkat nazarıyla bakan bir inancın müntesipleriyiz ne mutlu. Ne mutlu öldüren tarafında değil, ölen tarafındayız." Zulm ile abad olanın sonu berbat olur." demiş ceddimiz. Büyük bir mütefekkirin dediği gibi haykırıyoruz biz de tüm cihana, ciğerlerimizde son nefes kalana kadar:"ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM!"
EROL
Erol Ergün

Dön Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir