doktorum doktorum

Sohbet etmek mi istiyorsun, bir konuyumu tartismak veya tanismak mi istiyorsunuzu ? Dogru bölümdesiniz :-)

doktorum doktorum

Mesajgönderen murat yildiz tarih Sal Oca 06, 2009 1:03 am

selamlar kader arkadaslarim ben bu siteye yeni üye oldum,kendimle tanistigim günden beri agrilarla yasiyorum.fmf oldugumuzu ablamla beraber ablam bos yere uc ameliyat gecirdikten sonra ögrendik. buna ragmen almanyada yasadigimiz icin doktorlarin tecrübesiz olmalarindan dolayi kolsisin ilacini hic kullanamadik korkudan,evet korkudan cünkü bu ilaci ictigimiz taktirde birdaha cocuk sahibi olamayacagimizi söylediler.... sitede yazdiklarinizi okuduktan sonra sabaha kadar uyyamadim ve ayni sabah doktora gidip tedaviye baslamaya karar verdigimi söyledim.insallah ilaca baslicam gec oldu isimi kaybettim inancimi kaybettim hayattan hicbir beklentim kalmamisti düne kadar, ama simdi simsiki baglanicam tekrardan yasama. ALLAH HEPIMIZE SIFALAR VERSIN ....... benimle yazismak isteyen olursa sevinirim kayserl@hotmail.de murat yildiz
murat yildiz

Mesajgönderen birsen tarih Çrş Oca 14, 2009 4:46 pm

öncelikle geçmiş olsun ve mutlaka ilacınızı alın ihmal etmeden düzenli kullanın asıl ilacı kullanmamak daha büyük sorunlara yol açıyo ayrıntılı bilgiyi bu site de bulabilirsiniz takip etmenizi öneririm tekrar geçmiş olsun...
birsen

Dön Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir