yardım edin

Sohbet etmek mi istiyorsun, bir konuyumu tartismak veya tanismak mi istiyorsunuzu ? Dogru bölümdesiniz :-)

yardım edin

Mesajgönderen ergulsoft tarih Prş Ağu 07, 2008 3:59 am

meraba ben gökhan fmf hastalığı bana geçensene konuldu şuan 18 yaşındayım ve bu hastalık yüzünden bunalıma girdim ve hayallerimi bu lanet hastalık yüzünden gerçekleştiremiyecegim.. bazı arkdaşlarım benim kullandığım ilacı yanlış anlıyor ve dalga geçiyor düzgün bir açıklamada yapamıyorum onlara. bu hastalık insan ömrünü kısaltıyormu veya ciddi rahatsızlıklara yol açıyormu yardımcı olursanız sevinirim :cry:
ergulsoft

Mesajgönderen erhan ozdemir tarih Prş Ağu 07, 2008 12:02 pm

öncelikle aramıza hoşgeldim..kardeşim erken tanı konması senin için iiyi olmuş..inşalllah yanıt verrirsin zamanla..arkadaş çevreni bilemem ancak seni dinlemeden ve sualsiz eleştirmeleri doğru değil..babam bana sen kendi işine bak başkalarının ne dediği mühim değil der her zaman..sende öğle yap...hastalğının hayatını etkilemesine izin verme sakın..hayaller çoğaldıkça gerçeğe dönüşür..esen kal..sağlıklı günler
bin kilometrelik yol bile ilk adımla başlar!
erhan ozdemir

Mesajgönderen ergulsoft tarih Cmt Eyl 13, 2008 1:53 am

erhan abi çok teşekkür ederim beni bilgilendirdiğin için alllah razı olsunn.. artık hayallerimin peşinden gitmiyorum rüzgar nereye savurursa oraya tekrardan teşekkür ederim
ergulsoft

manga

Mesajgönderen manga tarih Cmt Eyl 13, 2008 3:27 pm

merhaba öncelikle gecmiş olsun ben de 8 yıldır fmf hastasıyım senin daha yeni konulmus galiba teshisin o kadar karamsar olma hayallerinden vazgecme bence,ne kadar zor olsada inş gereklestirisin hayallerini ben de üniversite yi kazanmak istiyodum cok zorluklar cektim okulumu bitirmek icin hastalıgım nedeniyle geri kaldıgım cok zamanlar oldu ama bu sne kazandım cok sukur fakat istedigm bölümü kazanamadım malesef olsun hayat herseye ragmen yasamaya deger kendine cok ii bak :D
manga

Mesajgönderen ramazan42 tarih Pzt Eki 06, 2008 11:47 pm

efm hastalıgına alışmak lazım bende 8 yıldır hastayım benim önerim bu hastalıgı aklından silmelisin sen hastalıga savaş acmalısın sen bunu kafaya takarsan(ben nasıl hastalandım ben bunu yapacaktım idalim şuydu gibi)soruları kendine sık sorarsan bu hastalık seni bitirir benceGünlük hayatta hi c aklına getirmemek lazım diye düşünüyorum çünkü ben cok agrılar cektigim halde hep öyle düşündüm ALLAH HERKESE ŞİFA VERSİN AMİN.........?
ramazan42

Re: yardım edin

Mesajgönderen bekir38 tarih Sal Ağu 25, 2009 4:53 pm

evet bı kere moralını bozma ınsanlara bırseylerı anlatmak zorunda degılsın acıklamada yapmak zorunda degılsın. senın saglıgın önemlı olan. kullan tabı ılacını
Kaderler Aynı...
bekir38

Re: yardım edin

Mesajgönderen neslihan tarih Cum Ağu 28, 2009 2:04 pm

çok geçmiş olsn gökhan bu kadar karamsar olma bence çok şansılısn erken konmuş tanın ve ilaçlar hayatımızı kısaltmaz daha saglıklı olmamız için, haylerini gerçeklştirmene engel deil bu hastlaık bundan emin ol
neslihan

Dön Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir