burada in cin top atıyor 8)

Sohbet etmek mi istiyorsun, bir konuyumu tartismak veya tanismak mi istiyorsunuzu ? Dogru bölümdesiniz :-)

burada in cin top atıyor 8)

Mesajgönderen selly tarih Sal Ağu 05, 2008 10:36 pm

1800 küsur üye var ama benden başka kimse yok :shock: gözlerim bırtladı birilerini bulabilrim belki diye sağa sola bakınmaktan :P anlaşılan koca site bana kalmış :lol: :lol: :lol: 8)
selly Resim
selly

Mesajgönderen NERMİN ÖZCAN tarih Çrş Ağu 06, 2008 12:54 pm

MRB SELLY ŞİİRLERİN ÇOK GÜZEL EMEĞİNE SAĞLIK AMA SANIRIM HAKLISIN PEK KİMSE YAZAMIYOR BURAYA AMA HERKESİN İŞİ GÜCÜ VAR,HERKESİN KENDİNE GÖRE SORUNLARI VAR.HER ZAMAN GİREMİYEBİLİYORLAR.TABİ BU BENİM DÜŞÜNCEM.ŞİİRLERİN İÇİN TEKRAR TEŞEKKÜRLER. ATAKSIZ GÜNLER GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE!!!!
slm arkadaşlar herkese iyi günler,her gününüzün bi önceki günden güzel geçmesi dileğiyle!!!ATAKSIZ GÜNLER
NERMİN ÖZCAN

Mesajgönderen erhan ozdemir tarih Çrş Ağu 06, 2008 1:34 pm

siteye eskisi kadar rabet yok açıkçası..ama herkezin kendine göre sebepleri var..inşallah ilerde daha fazla üyeyle daha güzel bi sitemiz olur..
bin kilometrelik yol bile ilk adımla başlar!
erhan ozdemir

Mesajgönderen selly tarih Pzr Ağu 24, 2008 2:36 am

bu site bizlere özel bir site" diye görüyorum...çünki aynı derdin paylaşımcılarıyız..ve kendi aramızda sitemizi güzelleştirebiliriz diye düşünüyor umud ediyorum arkadaşlar :) aile olmak için kalabalığa gerek yok ..olanı bir arada tutmak mühimdir..kendi aramızda da fevkalade paylaşım ve eğlenimlerde buluna biliriz..Sağlığınız eksiksiz günleriniz huzur mutluluk dolsun dilerim.. 8)
selly Resim
selly

Re: burada in cin top atıyor 8)

Mesajgönderen sena tarih Cum Ağu 21, 2009 10:13 am

slm arkadalar bende fmflım bakıyorum gercekten kımse yok nerdesınız mılletttt:)msn ne barı gelın sena_esra@hotmail.om
sohbete beklerımm:) :lol:
slm bende sms hastasıyım daha yenı teshıs koyuldu bılgı almak ıstıyorum
sena

Mesajgönderen ozankucuk tarih Cum Ağu 21, 2009 11:21 am

Ben arasıra girip bakıyorum,kafama takılan ciddi sorular var,konu başlıkları açtım ama cevap yazan olmadı,
gerçekten sanırım herkes tatilde...
ozankucuk

Mesajgönderen bekir38 tarih Sal Ağu 25, 2009 4:20 pm

ben yenı uye oldum zamanla cok gırerım kafanı takma neden olsa artık bende bı fmflıyım :P
Kaderler Aynı...
bekir38

Dön Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir