Rica Ediyorum

Sohbet etmek mi istiyorsun, bir konuyumu tartismak veya tanismak mi istiyorsunuzu ? Dogru bölümdesiniz :-)

Rica Ediyorum

Mesajgönderen Erol Ergün tarih Pzt Nis 28, 2008 7:46 pm

Birsel Hanım inançlara hakaret ediliyor sitede lütfen müdahale edin. Allah'ın sevgisini sınırlandıran bir ibare yer almakta sitede. Daha önce de Allah'ın Şafi ismine muhalif bir yorum vardı. Ben kasıt görüyorum. Ortamı germek istemem. Ben bu siteyi çok seviyorum. İnsanlara faydalı oluyorsunuz. Fakat Allah'ın rızası insanların rızasından önceliklidir. Lütfen gereğini yapın. Muhtemel siz o kişiyi tanıyorsunuz. Sağ duyunuza ve akl-ı seliminize güveniyorum.
EROL
Erol Ergün

Mesajgönderen Birsel tarih Sal Nis 29, 2008 6:00 pm

Mehraba Erol bey,

Urariniz icin cok tskler... Dini ve irklar hakkindaki düsüncemi daha öncede ortaya koydum bunu bilirsiniz.. Hic kimseye baskasinin inancina düsüncelerine sygisizlik yapmasini hos göremem, göremem ancak dini konularda cok fazla bir bilgiye donanima sahib degilim... bu yüzden herkesten bu gibi yazilar oldugunda yazinin basligiyla bana ilatirseniz mudahale edebilir arkadasi uyarip yaziyi düzeltebiliriz...

sitemiz dostuk ve kardeslik sitesi olsun diye caba sarf ederken nedense inadina birseyler oluyor...

herkesi akilica davranmaya ,saygi ve sevgi cercevesinde dayanismaya davet ediyorum...

BUgün gercekten cok üzüldüm..Sevgili GÜnes Özge arkadasiniz yine simdi DEMEt ismide www.tip2000.com da sitemize ve bana saldirya gecmis... bunlari gercekten hak etmiyorum... artik yoruldum gercekten... Yeterince sorun ve sorunluklarim var, allah rizasi icin yaptigim bu dayanismayi ve beni yipratmaya ne haklari var bilmiyorum ama yoruldum artik...

Yinde Hersey herkesin gönlünce olsun diliyorum
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Dön Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir