Ne Oldu?

Sohbet etmek mi istiyorsun, bir konuyumu tartismak veya tanismak mi istiyorsunuzu ? Dogru bölümdesiniz :-)

Ne Oldu?

Mesajgönderen Erol Ergün tarih Pzr Mar 09, 2008 8:27 pm

Ziyaretçi defterine ne oldu?
EROL
Erol Ergün

Mesajgönderen Birsel tarih Sal Mar 11, 2008 1:53 am

Mehraba Erol bey,

Ziyaretci defteri Coskun abinide belitigi gibi tüm uyarilara dagmen kisilerin birbirine saldirisi ve hakaretlerinin devam etmesi sonucunda sitemizin kurucusu olan Coskun Boz tarafindan kapatildi...

Insallah burdada buna benzer sorunlar devam etmez...

Yeri gelmisken söylemek istedigim bir iki sey var...Coskun Abi kurdugu ve emek verdigi bu degerli siteyi bir süre önce benim ve Ismali kardesime teslim etmis ve emeklik yilarinin tadini cikarcagini söylemisti...Arada bir bizleri takip ediyordu...Ancak Amanetine sahib cikamadik..tüm ugrasmalarimiza ragmen bazen kisiligimide hedef alan bir cok cirkin yaziyla ve ithamla karsi karsiya kaldim, kaldik... Oysa tek hedefimiz Allah rizasi icin edindigimiz bilgileri siz sevgili Kaderr-Kardesleri9imzle paylasmakti zira bizleri en iyi yine bizler anliyorduk...

Evladimiz gibi gördügümüz ve emek verdigimiz bu siteye zarar vermek ve kapatmak kimlere kazanc sagliyor bilmiyorum ama beni Coskun Abiye Mahcup etiler..Emanetine Sahib cikamamanin üzüntüsünü yasiyorum...

Umarim bilgi kaynagi ve dostluk dayanismasi olan bu siteyi tümüyle yok etmezler... Aslinda bu siteyi ayakta tutmak sadece Caskun Abinin benim veya Ismailin görevi olmamali bu Hepimizin görevi olmali Hepimiz nasil cocugumuzu ailemizi koruyorsak bunuda korumaliyiz..zira bizler olmadiginda Evlatlarimiz büyüyüp yardim aradiginda bu site ve yazilanlar onlara bir yön cizecek ve yol göstercektir..Herkes üstüne düseni yapmali...Allah rizasi,Insanlik sevgisi icin yapmali...

Hersey Hepinizin gönlünce olsun diliyor,Hepinizi Allaha amanet ediyorum...sevgi ve saygilar
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Dön Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir