Türkiye Gazetesinde Tanıtım

Formu kurmamızın amacı hastalığı ile yeni tanışmış kişilerin kafalarındaki on,yüz,bin soruya aradıkları cevapları bulacakları katogorize edilmiş sayfalar oluşturmaktı.Becerebildik mi? bilinmez.Burası hepimizin yeri, Olsaydı iyi olurdu dediğiniz ne varsa burada paylaşabilirsiniz.Formumuzu arzu istek ve önerileriniz doğrultusunda güzelleştirelim.

Türkiye Gazetesinde Tanıtım

Mesajgönderen melodrama tarih Çrş Kas 21, 2007 1:14 pm

Merhaba Arkadaşlar;

Bugün Türkiye Gazetesi İzmir Bölge Temsilciliği'nden Personel Mdürüyle görüştüm. FMF Hakkında bilgiler verdim. Hastalığın belirtilerini, sosyal isteklerimizi vs. şeyleri anlattım. Bize şöyle bir yardımı olacak. İHA dan randevu alarak röportaj ya da basın bülteni vereceğiz. İsteklerimizi, yaşadığımız sıkıntıları anlatacağımız bir basın bülteni olabilir. Ve gazetede yayınlanacak.

Şimdi benim isteğim FMF konusunda bilgili olan bir arkadaşımızla bölge temsilciliğinde görüşmeye gidelim. Gerekli doneleri kendilerine verelim. Medya aracılığıyla sesimi duyuralım. Şimdi gün için benden haber bekliyorlar.

Basın bülteni oluşturmak için gerekli bilgileri bu başlık altında toplyalım. En kısa zamanda bu olayı neticelendirelim.
Bir ağaçtan bir milyon kibrit çıkar;
Bir kibrit bir milyon ağacı yakar...
melodrama

Mesajgönderen rezaeı tarih Cum Kas 23, 2007 9:47 pm

biliyormusun aslında orda değil bu seda sayan veya diğer sabah proğramları daha uygun bence gerçekten bende bi gün seda sayanı arıcam böyle sesimizi duyurcam.Elimden gelen her şeyi yapmak isterdim ama fmf hakkında daha yeni şeyler öğreniyom.Keşke hiç bilmesydim bu hastalığı.
rezaeı

Mesajgönderen melodrama tarih Pzt Kas 26, 2007 11:43 pm

aslında bir iki yerle kısıtlı kalınmamalı. elimizin ulaştığı her yere gitmeliyiz, çabalamalıyız. Sanırım bu konuya fazla kişinin ilgisi yok.
Bir ağaçtan bir milyon kibrit çıkar;
Bir kibrit bir milyon ağacı yakar...
melodrama

Dön Arzu-İstek-Öneri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir