okuyalım lutfen

Formu kurmamızın amacı hastalığı ile yeni tanışmış kişilerin kafalarındaki on,yüz,bin soruya aradıkları cevapları bulacakları katogorize edilmiş sayfalar oluşturmaktı.Becerebildik mi? bilinmez.Burası hepimizin yeri, Olsaydı iyi olurdu dediğiniz ne varsa burada paylaşabilirsiniz.Formumuzu arzu istek ve önerileriniz doğrultusunda güzelleştirelim.

okuyalım lutfen

Mesajgönderen özkan tarih Pzt Ağu 06, 2007 3:06 pm

slm arkadaslar ben sıteye kayıt olalı fazla olmadı sıteyı yenı ogrendım gercı 8 yıldır cektıgım hastalıgın fmf oldugunuda yenı ogrendım forumda bı sey dıkkatımı cektı grublasma yazıları var ters anlamayın lutfen herkez kendı memleketı uzerıne yazılar yazmıs benım fıkrım genel olarak yazılsa daha ıyı olmazmı herkez bırbırıyle tanısır fıkır alıs verısı daha cok olur daha cok seyler ogrenebılırız ve bırbırımıze daha cok yardımcı olabılırız kımse ters anlamasın lutfen herkeze acıl sıfalar ataksız gunler herkeze gecmıs olsun
özkan

Mesajgönderen Birsel tarih Pzt Ağu 20, 2007 11:49 pm

Mehraba Özkan,

Aramiza hos geldin.... Neden böyle bir duyguya kapildin bilemiyorum ama sahsim ve dostlarim adina gruplasma ,ayni kisilerle yazisma diye birsey kabul edemiyorum... Bizler FM;fin bir araya getirdigi farkli kent ve ülkelerden insanlariz ve tek amacimiz yardimlasmak, dayanismaktir..Elbete bazen bu iyi niyet kötü kulanmak isteyenler oluyor..bunedenle belki ilk baslarda yeni gelen birine karsi temkinli davraniliyor olabilir..ama yasadiklarimiz bunu gerektirdigini kabul edrsin sanirim...

Amaci yardimlasmak ve bilgi alisveriste bulunmak isteyen hic birkimseye bu site sajkinleri yüz cevirmez tanidigim kadariyla..sanirim bir yanlis anlasma oldu...

Katilimlarini her konuda bekliyoruz.tekrar gecmis olsun,hersey gönlünce olsun

sevgiler
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

slm

Mesajgönderen özkan tarih Çrş Ağu 22, 2007 1:53 am

slm bırsel hanım hosbulduk fıkırlerınıze katılıyorum ben sadece formu ınceledımve bır kac yazı dıkkattımı cektı mesela ıste ankaralılar varsa buraya gelsın gıbı onden dolayı boyle bısey yazmıstım yanlıs bı sey yazmıssam yınede ozur dılerım benım ıstegım fıkır alısverısı yapmak bırbırımıze yardımcı olmak yanlıs anlasılmasını ıstemem ben elımden geldıgı kadarıyla yardımcı olmak ısterım katılım yapmak ısterım ama benım fmf konusunda fazla bı bılgım yok ve ben daha 2 ay oldu fmf oldugumu ogrenelı
özkan

Dön Arzu-İstek-Öneri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir