Son gönderilen mesajlar

Formu kurmamızın amacı hastalığı ile yeni tanışmış kişilerin kafalarındaki on,yüz,bin soruya aradıkları cevapları bulacakları katogorize edilmiş sayfalar oluşturmaktı.Becerebildik mi? bilinmez.Burası hepimizin yeri, Olsaydı iyi olurdu dediğiniz ne varsa burada paylaşabilirsiniz.Formumuzu arzu istek ve önerileriniz doğrultusunda güzelleştirelim.

Son gönderilen mesajlar

Mesajgönderen hasretim03 tarih Sal Ara 05, 2006 1:42 pm

Sayın yönetici arkadaşlarım Formun ilk sayfasına, son gönderilmiş 10 mesaj bölümü olursa daha iyi olur. Böylece güncel konular daha basit bulunur.
---Fmf---
hasretim03

Mesajgönderen sergenacar tarih Prş Ara 07, 2006 11:10 pm

Sayın yönetici,
Ana başlıklardan sonra ayrıca alt başlıklar olmasa daha kullanışlı olur.
Çünkü ana başlık altındaki alt başlıklarda asıl konu dağılabiliyor ve benim aradığım bir konu hiçte ilgimi çekmeyen bir başlık altında kalabiliyor. Örnek: "Doktorlar" ana başlığı altında "selam" alt başlığı var başlık altındaki konulara bakılırsa ne ana başlıkla nede alt başlıkla ilgisi olmayan ama çok ta faydalı bazı konular var. Alt başlıklar olmasa yani kullanıcılar hiç başlık eklemese yalnız ana başlık altında yazılsa daha kullanışlı olur kanaatindeyim.
Sevgi ve saygılarımla
sergenacar

Mesajgönderen Birsel tarih Cum Ara 08, 2006 2:02 pm

Sergen bey ve hasretim yazdiklariniza katiliyorum...

son zamanlarda malesef gerek foruma gerekse siteye vakit ayiramadik... önerileriniz dikate alincaktir..

Sergen bey "selam" baslikli yaziyi güncel yazilar bölümüne aktardim...

malesef alt baslik kulanmadanda oldukca fazla sorun olusmustu kulanicilar arsinda buyuzden alt baslikla daha detayli olabilcegini düsündük ama yinde aksakliklar olusuyor... zamanla düzelcegine inaniyorum...

zaman icinde daha güncel ve detayli bilgi kaynagi haline gelcegini ümit ediyorum forum/sitenin...
yardim ve önerilerinizi bekliyoruz
saygilar
Birsel
Site Admin

Mesajgönderen hasretim03 tarih Cum Ara 08, 2006 2:51 pm

Sayın birsel hanım ilginize teşekkürler
---Fmf---
hasretim03

Mesajgönderen inatci_kız tarih Cmt Ara 23, 2006 4:36 pm

selam arkadaşlar.. forumu biraz daha canlılaştırsak. sohbet konuları falan olsa daha iyi olmazmı.. hem birbirimize dahada fazla yardım etmiş oluruz ve birbirimizi tanırız
inatci_kız

Mesajgönderen hasretim03 tarih Sal Ara 26, 2006 12:13 pm

Evet birsel hanım forma biraz canlılık getirmemiz gerekir. Örneğin google da arama yaparken fmf yazdığımız zaman formun karşımıza çıkması daha iyi olur. Üye sayımız artar
---Fmf---
hasretim03

Mesajgönderen deniz_gulu tarih Sal Ara 26, 2006 12:34 pm

bencede bu siteyi cok fazla yaygınlaştırmak gerekiyo.... inasanlara fmf diyince o ne diyolar.... elinizden geldiğinde sitelerin linklerine ekleyin....
deniz_gulu

phpBB'DEN SMF E GEÇELİM

Mesajgönderen melodrama tarih Cmt Eki 06, 2007 5:31 pm

php forum dili olarak çok sade. daha şık ve kullanışlı olması için SMF e yükseltilebilirse herkesin isteği karşılar. Arzu edilirse bu konuda yardımcı olabilirim.
melodrama

Dön Arzu-İstek-Öneri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir