müslümanız ELHAMDÜLİLLAH

Formu kurmamızın amacı hastalığı ile yeni tanışmış kişilerin kafalarındaki on,yüz,bin soruya aradıkları cevapları bulacakları katogorize edilmiş sayfalar oluşturmaktı.Becerebildik mi? bilinmez.Burası hepimizin yeri, Olsaydı iyi olurdu dediğiniz ne varsa burada paylaşabilirsiniz.Formumuzu arzu istek ve önerileriniz doğrultusunda güzelleştirelim.

müslümanız ELHAMDÜLİLLAH

Mesajgönderen mustafa(42) tarih Prş Oca 24, 2008 11:24 pm

birsel ablacım merhabalar İNŞAALLAH iyisindir.benim bi teklifim var acizane. malum sitemiz çok şahane gün geçtikce büyüyo İNŞAALLAH ta büyüyecek şöyleki ELHAMDÜLİLLAH hepimiz müslümanız.sitemizde komik,fıkra,sohbet vs yerleri varda neden din ve ahlak köşesi yok.bu konu hakkında duyarlı olmanızı istiyorum.O köşede de dini konuda sorusu takıntısı olanlar yazışsın bilmem yanlış bi teklif mi sundum ama yinede yanlış olmadığı kanaatindeyim çünki O bizim vazgeçilmez parçamız(dinimiz) senden çok memnunuz ALLAH razı olsun biliyomusun fmf konusunda herkese yardımcı olduğun için öbür dünyada seni çok büyük bi ecir yani hediye bekliyor (temennim) ilgine teşekkürler RABBİM yar ve yardımcın olsun saygılar...(arkadaşlar aksini düşünenler varmı bilmiyorum ama heralde yanlış bi teklifte bulunmadım sanırım.tüm site sakinlerine sonsuz saygılar sevgiler)
aciz kardeşiniz mustafa
muhabbetle doldurulan kalp merhametli olur
mustafa(42)

Mesajgönderen Birsel tarih Pzt Oca 28, 2008 4:17 am

Mehraba,

Elbette Elhamdulilah müslümaniz ve dinimizinde emretigi gibi Allah rizasi icin burda dayanisma ve yardimlasma icinde bulunuyoruz...

Dogrusu Forum ilk basta sadece FMfin Farkli basliklarini daha detayli aciklayabilmek icin olusturduk ve zaman icinde farkli eklemeler olustu...

Herkes arzu ve isteklerini dilegetirebilmeliki bizlerde bu yönde basliklar olusturabilelim...

Elbete Arzu ediliyorsa Dini konulari iceren bir bölüm Ekleyebilirim..Ancak Yürtdisinda büyümem ve malesef dini konularda yetersiz olusum nedenile bu Konu beni malesef asiyor..arzu ediliyorsa ben bir bölüm olusturayim sizlerde icerigini hazirlayin...Ne dersiniz..birlikte yapabilirmiz???

simdilik hosca kalin,hersey gönlünüzce olsun
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

tamam

Mesajgönderen mustafa(42) tarih Pzt Oca 28, 2008 9:48 am

tamam teşekkürler ablacım ben bu kısımda bildiklerimi aktarıcam kimin hangi konuda takıntısı varsa yardımcı olacam İNŞAALLAH nasıl fmf de bilgi alış verişi var inş öyle dayanışma olacak bu köşede de ablacım ALLAH razı olsun ilgine teşekkür ALLAHA emanetsin
muhabbetle doldurulan kalp merhametli olur
mustafa(42)

Mesajgönderen cansum tarih Cum Kas 07, 2008 1:04 pm

S.A .MUSTAFA KARDEŞİM SİZE KATILIYORUM.
cansum

Re: müslümanız ELHAMDÜLİLLAH

Mesajgönderen petra yolcusu tarih Çrş Eyl 09, 2009 8:45 am

olabilir, bencede olmalıda
petra yolcusu
petra yolcusu

Dön Arzu-İstek-Öneri

Kimler çevrimiçi