kuantum

kuantum

Mesajgönderen HAKAN ÇAVDAR tarih Prş Mar 20, 2008 11:44 am

bilmiyorum bu konuyu inceledinizmi ama yeni bi tedavi şekli şu aralar yaygınlaşmaya başladı ismi kuantum dokunuş bu tedaviyi yapabilen insanlar dünyada var olan bi enerjiyi insana naklettiklerini ve bu enerjiyi kullanma tekniğini bilen herkesin yapabileceğini söylediler idalarına göre genetik hastalıkları dahi vücudun kendi kendine bu tedaviden sonra düzeltebildiğini ısrarla idda ediyolar hatta konuyu dinlerken epilepsiden dahi bahsettilerki o an benim aklıma hemen sayın kuldostu arkadaşımız geldi bu konu üzerinde biraz çalışma yaparsak hep birlikte doğruluğunu inceleyelim umut herzaman vardır diyorum ve bu konuyu bilen veya vakti olan tüm arkadaşların araştırma ve görüşlerini ayrıca deneyen varsa yaşadıklarını yazmalarını reca ediyorum teşekürler
İLK ÖNCELERİ YADIRGADIM AMA KOLŞİN DE BENDE KONTROL DE HASTALIĞIMI SEVİYORUM O DA BENİ AMA BAZEN TARTIŞIYORUZ O DA BENIM CANIMI YAKIYO HERSEVGİDE BİRAZ ACI OLMALI BENCE
HAKAN ÇAVDAR

Mesajgönderen HAKAN ÇAVDAR tarih Prş Mar 20, 2008 12:08 pm

bu tedavi yapılışekli kısaca şöyle tedavi eden derin bi nefes alarak ellerini dokundurmadan hastanın vücuduna bi tür beyinsel enerji veriyo ve rahatsızlığın nerden kaynaklandığını bulabiliyo ve o bölgeye yogumnlaşatak 30 ila 40 dk kadar seans uyguluyo uygulamaya katılan insanlar çok memnun olduklarını bildiriyolar canlı yayında tv de yapılan bir programda tedavi olan kadının koluna yapılan uygulamada kadın kolunda karıncalanma olduğunu belirtti ama tıp prf. ları gözle görülmeyen hiçbirşeyi onaylamayız dediler ama tedavi sonrası sütüdyoyu terk ettiler bende tüm FMF lilere bu konuyu irdelem teklifini yapıyorum tedaviyi yapan insanlar tamamlayıcı tedavi diyolar çok tepki çekmemek için vücutta gezen sinirsel elektrik bozukluklarını dengesini düzenledillerini ve vücudun arızalı bölgeyi kendi kendine tedavi ettiğini bu tedavinin rusya ve amerikada yaygın olduğunu söylüyolar.
İLK ÖNCELERİ YADIRGADIM AMA KOLŞİN DE BENDE KONTROL DE HASTALIĞIMI SEVİYORUM O DA BENİ AMA BAZEN TARTIŞIYORUZ O DA BENIM CANIMI YAKIYO HERSEVGİDE BİRAZ ACI OLMALI BENCE
HAKAN ÇAVDAR

Mesajgönderen Birsel tarih Sal Mar 25, 2008 1:58 am

slm Hakan,
nasilsin uzun zamandir görüsemedik tabi bende cok kisitli vaktim var son zamanlar bundanda kaynakli ama sende yoksun :-)..

Bu konu ilginc..Hüseyin abi adinda cok tsk ederim..düsündügün icin..bu dayanisma cok güzel dogrusu..bu konuyu incelicegim,e emin olabilirsin..edindigim bilgiler burda paylasirim..sende bulursan yazmani rica ediyorum...

hersey gönlünce olsun...sevgi ve selamlar
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

cevap

Mesajgönderen hüseyin tarih Cmt May 17, 2008 12:45 pm

MERHABALAR HAKAN VE BİRSEL KARDEŞİM öncelikle beni düşündüğünüz için çok teşekkür ediyorum hakan kardeşimle bu konuyu konuştuk ben bu kişiyle irtibat kurdum bana mantıklı gelebilecek bi cevap vermediler bana yollanan mailde epilepside bi hastalık ve kuantum dokunuş tüm hastalıkları tedavi edebiliyor şeklinde geldi tedavi edilen bi epilepsi hastası olup olmadığını sormuştum her han gi bi cevap gelmedi belki bu doğrudur bilemem ama bi şeyi çok iyi biliyorum ben babayım çocuğumu emin olmadığım bir tedavi şekline teslim edemem bunu yapmamı bekleyenininz varsa paylaşmak isterim burda

bu arada hasta olan ben olsaydım emin olun ki giderdim ama bana herhangi bir kanıt yada tedavi olmuş bi hasta örneği gösterseydi düşünürdüm hakan ve birsel kardeşim sizimn düşüncelerinizide almak isterim selamlar
hüseyin

Re: kuantum

Mesajgönderen HAKAN ÇAVDAR tarih Cmt Mar 07, 2009 3:41 pm

şimdi ben bu konuyu inceliyorum bel ağrısı ve çeşitli sebepsiz ağrılarda iyi sonuçler verdiği için adam orada yoğunlaşmış ama şöyle bişey duydum çılgın sedat diye anılan sanatçımızın beyin sıkntılı bi evladı varmış ve bu adama tedavi ettirmiş ama sonuç nasıl olmuş onu öğrenemedim arştırıyorum yeni haber olursa yazacğım bu arada çocuğunun adı siraç imiş
HAKAN ÇAVDAR

Dön Alternatif Tıp

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir