Romatolog Dr. Soner Şenel

Romatolog Dr. Soner Şenel

Mesajgönderen Dr.Soner tarih Prş Eki 18, 2012 12:10 am

FMF'in Türkiye en sık görüldüğü 395 kişiden birinin FMF olduğu ve 5 kişiden birinin taşıyıcı olduğu Sivas Cumhuriyet Üniversitesinden 2 yıl çalıştıktan sonra şimdi yakalşık 11 aydır Kayseri Erciyes Üniversitesi'ne geçtim.
Hastalarımın ve ihtiyaç duyanların bilgisi olmasında fayda olduğunu düşündüğüm için bilgi vermek istedim.
Tüm FMF'lilere ataksız ve amiloidozsuz güzel bir ömür dileğiyle...

yeni sitem > www.drsonersenel.com
Dr.Soner

Re: Romatolog Dr. Soner Şenel

Mesajgönderen birsell tarih Pzt Kas 05, 2012 11:09 pm

merhaba ,

duyarliginiz icin cok tskler...arkadaslar mutlaka yararlancaktirlar hocam...gelisme ve yeniliklerde bizlerle paylasirsaniz cok seviniriz...

saygi ve selamlar

Birsel Agca
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
birsell

Mesajgönderen ipucu tarih Prş Kas 22, 2012 10:26 pm

MERHABALAR..
Uzun süreden sonra ilk defa bu siteye girdim msjını okudum çok sevindim bende kayseride oturuyorum ancak izmirde tesavi görüyorum... benim size acil yanıt almak isteğim sorum yeni doğum yaptım hamileykende ilacımı içtim 1 aylık bebeğim var sürekli ağlıyor gazını alıyorum,doyuruyorum,altını temizliyorum ancak hep ağlama krizlerinde aklıma acaba odamı fmf sorusu geldi ne zaman bebeklere test yapılır varmıdır beni aydınlatırmısınız düşünürken bile acı duyuyorum cevabınızı bekliyorum...
hayat güzel fmfye rağmen :)))))
ipucu

Mesajgönderen birsell tarih Pzt Kas 26, 2012 9:47 pm

merhaba,

bebeklerde yeni dogan bebeklerdede FMF tani konulabilmekte artik tükürük dokuyuyla veya kan testleriyle DNA mölekürlerine bakilarak cocukta mutasyon olup olmadigi kolayca izlenebilir...bebeginizin sürekli aglamasi elbete hem bebek icin hem sizin piskolojiniz icin iyi degil..mutlaka uzman bi hekime görünmenizde fayda var...illaki FMFtir diyemeyiz ancak bebeklerde kolikler cok yogun olabilir farkli etkenler olabilir...ayrica anne süt aliyor anladigim kadariyla bazi yicekler ve meyveler arti sizin piskolojik durumunuz sütü etkileyebilir...budurumda bebekte gaz sancillar da olabiliyor...size önerim mutlaka iyi bir cocuk doktoruna hata cocuk romatoloji uzmanina danisin...hersey gönlünüzce olsun...allah bebeginize güzel bi ömür nasip etsin.ins. sevgi ve saygilar
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
birsell

Dön GENEL_GÜNCEL_ZİYARETÇİ DEFTERİ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir