yaşlılarda kolşisin kullanımı ve aplastik anemi

yaşlılarda kolşisin kullanımı ve aplastik anemi

Mesajgönderen tutrakan tarih Cum Tem 02, 2010 2:59 am

Yaşlılarda veya diger kolşisin kullanmak durumundaki arkadaşlardaki kan degeri düşüşleri ve aplastik anemi vakalarını gündeme getirmek istiyorum.Kolşisin ve aplastik anemi baglantısı hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız birbirimize önemli bir fayda saglayacagımız düşüncesindeyim. Bu paylaşım sanırım bizlerde kolşisin hakkında biraz daha düşünme ve araştırma fikri oluşturacak.Lütfen herkez kendi ve ailesinin tahlil sonuçlarını tarihsel olarak saklayıp tasnif etsin ve incelesin . Benim aklım ziyadesi ile karışık.Bu konuda yazmaya ve mevzuyu güncel tutmaya devam edecegim.Kolşisin bende soru işareti oluşturmakta hızla yükseliyor. Özellikle insülin kullananlar biraz çalışın.Kolşisin kullanımı boyunca kan degerlerinizi kontrol edip farklılıkları paylaşalım. BU ARADA KOLŞİSİNİ ÖTELEMİYORUM BİR ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM..Artık ayaklarım şişmiyor ama yine ağrılarım var. Berbatta terliyorum.Yinede 3*1 kullanıyorum.Ateş düşürücü agrı kesicileri kullanamadım.Uykuda yaşayamam.Ağrısada sabretmeye çalışıyorum.Ataksız günler ve tam şifa dileklerimle .
tutrakan

Dön GENEL_GÜNCEL_ZİYARETÇİ DEFTERİ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir