psoddotumorserebri ve fmf

psoddotumorserebri ve fmf

Mesajgönderen z.yalcin tarih Prş Mar 31, 2016 10:45 pm

Merhaba
Oncelikle forumdaki herkese ağrısız bir hayat diliyorum. Ben 32 yaşımdayım ve fmf teşhisi 1 ay önce konuldu. Kendimi bildim bileli hep halsiz çok sık ateşlenen şiddetli kemik agrisi çeken biriyim. Ailem bunu hep astım hastası olmama bağladı. Fakat son bir senedir yaşadığım aşırı halsizlik bulantı kusma kemik ve göğüs ağrısı karın ağrısı enfeksiyonlar vs derken romatoloji dr fmf teşhisi koydu. vücudu kilitleyen dogumdan beter karın ağrıları birden gelip bazen saatlerce sürerken bazen de 1 saatte geçiyor. ateşim ağrıya beraber artıp karın ağrısı tavan yaptığında düşmeye başlıyor. okuduğum birçok hasta daha uzun süre ateş ve ağrı çektiğini yazmış bu durum benim kafami karistiriyor. ama bir yandan da sürekli eklem bel ve göğüs ağrıları ikna ediyor. Aynı zamanda psoddotumorserebri hastasıyım. d vitaminlerim çok düşük ama beyin ödemini büyüttügu icin dışardan vitamin takviyesi alamıyorum. Bu da beni çok halsiz bırakıyor. 2 gun iyiysem 3 gun surunuyorum. d vitamini düşüklüğü başlı başına kemik agrisi yapıyor ve fmf ağrıları eklenince is yerinde çalışmakta çok gücluk çekmeye başladım. eve gelir gelmez uyumak istiyorum çocuğumla ilgilenemiyorum. sabahları kalkarken ağlayasim geliyor. Bütün hayatım olumsuz etkileniyor. sizce genetik testi yaptirmalimiyim. ya gerçekten fmf değilsem diye düşünceler var kafamda. Psikolojik olarak da sıkıntıya düştüm. hacemat ve sulugun iyi geldiğini duydum. yaptıran var mı. bana yardımcı olursanız çok sevinirim desteğinizi bekliyorum.
Ya Şafii
z.yalcin

Dön GENEL_GÜNCEL_ZİYARETÇİ DEFTERİ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir