fransız colsisin temini

Kolşisin hakkındaki bilgilere buradan ulaşabilirsiniz

fransız colsisin temini

Mesajgönderen hikmet tarih Prş Ara 09, 2010 9:34 pm

arkadaşlar belki biliyorsunuzdur ama ben belki bilmiyorsunuzdur diye yazmakta fayda görüyorum.
biliyorsunuz fransız colsisin her eczanede bulunmuyor bulunan eczanelerdede 25-35 tl arası kazık bir fiyattan satılıyor. burdan almanıza gerek yok
www.teb.org.tr adresinden ( türkiye eczacılar birliği) buraya başvuruyorsunuz receteyi fakslıyorsunuz hesaba ücretini yatırıp makbuzuda fakslıyorsunuz size kutusu 2.85 euraya gönderiyorlar yanı yaklasık 6 lira gibi bir fiyat ben buradan gecen hafta 10 kutu temin ettim sadece 28.5 euro ödedim sakın fazla para verip kazıklanmayın
hikmet

Re: fransız colsisin temini

Mesajgönderen luksorin tarih Pzt Oca 31, 2011 11:57 am

Bu fransız kolşisinin tam adı nedir yani reçetede ne olarak yazması gerekiyor bilen varmı ?
Bide bu kolşisin dispertden farklı olarak bi faydası varmıdır bilen varmı arkadaşlar ?
luksorin

Re: fransız colsisin temini

Mesajgönderen yaseminM tarih Çrş Ağu 14, 2013 9:54 pm

Yeni üye olduğum için bu yazıyı yeni gördüm ve cevap yazmak istedim. Benim teşhisim ataklar haftada bire indiğinde konuldu ve Colchicum Dispert kullanmaya başladım ancak hiç etki etmedi tam tersi kullandığım 2 ay boyunca ishalden kurtulamadım. Sonra doktorum fransız kolşisine (Colchicine Opocalcium) başlattı ve bana çok faydası oldu. Normalde haftanın 3 günü acillerde çok şiddetli sancılarla sürünürken kullanmaya başladığımdan hastane nedir unuttum arada eklemleri ya da karnım ağrır gibi oluyor ama çok hafif ben bu halime şükrediyorum. Eğer şiddetli atak geçiren ya da Colchicine Dispert'in yan etkilerinden bıkan varsa doktoruna danışıp kullanmaya başlayabilir, ben çok memnunum.
yaseminM

Dön KOLŞİSİN

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir