Colchicine OPOCALCIUM 1 MG (Saf Kolşisin) Kullanan Varmı?

Kolşisin hakkındaki bilgilere buradan ulaşabilirsiniz

Colchicine OPOCALCIUM 1 MG (Saf Kolşisin) Kullanan Varmı?

Mesajgönderen legend86 tarih Cmt Ağu 07, 2010 10:50 am

Herkese merhabalar;
Fmf teşhisim 2006 yılında konuldu ve ben colchicum dispert i günde 3 defa kullanmaya başladım.Fakat ağrılarımı kısmen engellesede ayda birde olsa atak geçiriyordum.2009 yılının ramazan ayını da kapsayan 1.5 aylık bir süreçte yataktan kalkamadım.Devamlı ataklar bitip kendini tekrar etti.5-6 kilo verdim.Sonunda doktorum ilacı değiştirmemizi saf kolşisini(1mg) kullanmam gerektiğini söyledi.Önce 1.5 tablet kullansamda ağrılara bir etki yapmadı.Daha sonra 2 tablet kullanmaya başladım ve ağrılar 4 ay boyunca yok oldu tamamen 4 ay atak geçirmeyince sonunda ilacımı buldum derken ataklar yeniden başladı.Ama 3 ayda 1, 2 ayda 1 gibi düzensiz şekilde.Şimdi doktorum 1.5 tablete dönmemiz gerektiğini vücuda çok fazla kolşisin yüklemesi yaptığımızı söylüyor.Şimdi benim 1.5 tablete dönünce tekrar 1.5 aylıktaki yataklık olaya dönme korkum başladı.Artı olarak bu saf kolşisini İst. da old. için 20 tabletlik kutuyu 30 liraya alıyorum.Yurtdışından getirtme şansım da olmuyor.Eczacılar Birliğine bir dilekçe yazıp göndereceğim.İlacın temini açısından.İst. dışında olsam ilaca ulaşamayacağım.Bu ilacı kullananlar var mı aramızda varsa nereden ne şekilde temin ediyorlar?
legend86

Dön KOLŞİSİN

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir