Fransız Kolşisin temin edilir

Kolşisin hakkındaki bilgilere buradan ulaşabilirsiniz

Fransız Kolşisin temin edilir

Mesajgönderen mauhdib tarih Cmt Eyl 05, 2009 8:41 pm

Fransız kolşisin temin edilir.Maddi durumu uygun olmayanlar içinde kolşisin bağışında bulunuyorum.Bana mauhdib@gmail.com dan mail atabilirsiniz.
mauhdib

Re: Fransız Kolşisin temin edilir

Mesajgönderen kadriye tarih Çrş Ara 30, 2009 11:01 pm

sevgili arkadaşım ben kırk üc yaşında fmf hastasıyım teşis konulalı üc yıl oldu fakat aylardan beri ataklar durmuyor en az haftada ikikere acillik oluyorum korkuyorum dolantin bağımlısı olmaktan ithal kolsişin duyduk ve getittirmek istedik fakat kutusu yetmiş beş lira dörtkutu getittirdik ama inanın nedurumumuz musayit nede alabilme gücümüz var fakat denize düşen yılana sarılır misali harc borc aldık siz nasıl alıyorsunuz nekadara mal oluyor bana yazarsanız sevinirim cünkü artık yataktan kalkamaz oldum bu hastalık bulunana kadar bir yılda üc biryıl sonra akutbatın dediler büyük bir ameliyat gecirdim ama yine karın boşluğu sıvı topladı tek korkum birdaha ameliyat olmak nedayanacak gücüm nede moralim var son ameliyatlarla birlikte dokuz ameliyatım var yardımcıolursanız sevinirim not nasıl kullanılıyor acıklarsanız seviniri yardımınıza ihtiyacımvar bursada oturuyorum uludağ ünüversitesi prof kamil dilek takip ediyor fakat ithal kolsin önermiyor ama ben yinede kullanıyorum her keze acil şifalar kadriyefidan16@hotmail.com
kadriye

Dön KOLŞİSİN

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir