kolsişin hayatımı kurtardı

Kolşisin hakkındaki bilgilere buradan ulaşabilirsiniz

kolsişin hayatımı kurtardı

Mesajgönderen selly tarih Çrş Ağu 26, 2009 11:01 pm

slm kader arkadaşlarım..yıllarca öyleki tamm30 sene fmf hayatımı kararttı..ne çocukluğum ne gençliğm nede evliliğimin 10 senesinden hiç birşey anlamadım inanın..ama geçen seneki teşhisim sonucu buradan bu siteden yaptığım araştırmalarla kolsişini öğrendim ve belki çok çok yanlış ama DR tavsiyesi bile olmadan genetik araştırmalara deneme tahtası gibi kullandırmadan kendimi ARTIK'!! SADECE BURADAN EDİNDİĞİM BİLGİLER ÜZERİNE KOLSŞİNİ KULLANMAYA BAŞLADIM VE ARTIK BEN YAŞIYORUM:))

BU SİTENİN VASITASI İLE İLACIMI BULDUM VE UFACIK BİR HAP ÜSTLİK SADECE SABAH AKŞAM KULLANDIĞIM TEK BAŞINA BİR HAP BENİ 1 YILDIR HİÇ YAŞAMADIĞIM KADAR SAĞLIKLI VE YENİ DÜNYAYA GELMİŞCESİNE HAYATIMI KURTARDI.. BU SİTEYE SANIRIM HAYATIMI BORÇLUYUM..İYİKİ BU SİTEYİ KURMUŞLAR ..EMEĞİ GEÇEN BÜTÜN HERKEZE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNMAYI BİR BORÇ BİLİYORUM..İNŞALLAH BU YAŞAMA SEVİNCİMİ PAYLAŞMAKLA KENDİME NAZAR DEYDİRMEM:) RABBİMDEN HERKEZE ACİL ŞİFALAR DİLER SİZLERE ATAKSIZ VE SAĞLIKLI GÜNLER YILLAR DİLERİM..

yinede tavsiyem benim yaptığımı yapmayın mutlaka dr kontrolünde olun..ama benim dr lara taşınacak hiç bir gücüm kuvvetim dermanım ve beni drlara götürüp getirebilecek kimsem olmadığı için ben kendi başımın çaresine bakmak zorunda kaldığım için bu yola başvurdum..kendi adıma iyiki yapmışım..ölümü beklerken bu site sayesinde hayata kavuştum..30 senem boşa gitti ona yanıyorum ama artık hayat benim için bundan sonra başlıyor inşallah...SONSUZ TEŞEKKÜRLER BİNLERCE
selly Resim
selly

Dön KOLŞİSİN

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir