FMF HASTALARINDAN CEVAP BEKLİYORUM

Kolşisin hakkındaki bilgilere buradan ulaşabilirsiniz

Re: FMF HASTALARINDAN CEVAP BEKLİYORUM

Mesajgönderen GARİP tarih Cmt Nis 24, 2010 12:18 pm

BİTLİSLİYİM VE BEN FMF HASTASIYIM BUNU ANLAMIYORUM
AKDENİZ AİLEVİ ATEŞLİ HASTALIK DEĞİL Mİ VE BİZ 18 YILDIR MERSİN DEYİZ
GARİP

Re: FMF HASTALARINDAN CEVAP BEKLİYORUM

Mesajgönderen _Diazem_ tarih Sal Eyl 07, 2010 2:08 pm

önceLikLe qecmiş oLsun. ßen 23 yasındayım ßende yakLasık 2 sene önce ßi sabah müthiş ßir aqrıyla uyandım ve baqırmaya ßasladım yermden kalkamıyordum ailem acile qötürdüqünde 2 tane aqrı kesici yapılmasına rağmen aqrım qecmedi ve morfin yaparak aqrıyı kestiler fakat doktor sebebini ßilemediqi için özel hastaneye qittim ordada mide diyen oLdu pankreas diyen oLdu hastalıqımla ilqisi olmayan ilaçlar kullandım yürürken ve çok üzüntüLü olduqumda ataklarım oluyordu özel hastanede ve devlet hastanesinde sonuç çıkmayınca ailem ve doktorlar ßana inanmamaya ßasladı taki atalarımda ensemde ateş çıkana kadar 2 hafta ßoyunca hastanede yattım ama tanı koyulamamıstı 2 hafta önce izmirde profösörün özeline qittiqimisde şikayetlerimden dolayı fmften şüphelendi teshis qenetik testnden sonra konuLdu normal hayatı enqelleyen ataklardan colchicum dispert sayesinde kurtuLdm oda kısa ßi süreliqine etki ediyor malesef ßilinen ßi hastaLıq deqil sebebi hala araştırılıyor umarım ßurda fmf hastalarınla rahatsızlıqımızn verdiqi şikayetleri paylaşırız herkese qecmiş oLsun
_Diazem_

Önceki

Dön KOLŞİSİN

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir