atak yok yanlız fibrinojen ve sedim yükseliği ?

Hangi ilde kaç fmf li var buradan takip edebilir paylaşılmaına izin verilmişse adres,tlf,msn lere buradan ulaşabilirsiniz

atak yok yanlız fibrinojen ve sedim yükseliği ?

Mesajgönderen tuce tarih Prş Eki 21, 2010 1:38 am

merhabalar 2009 mayıs ayından bu yana fmf hastasıyımm (daha öncede anlatmıştım ) ilaçlarımı düzenli olarak kullanıyrm ve bu süreçte ben hiç bir şekilde atak geçirmedim yada ben hissetmiyorum evet zaman zaman yorgunluğum, çok hafif ateşim olduğunu hissediyorum ,eklemlerde ağrı olduğunuda hissedebiliyorum ama çok uzun zamandır o karın ağrısı hiç olmadı genelde hep adet zamanım tetikliyodu bu ağrılarımı uzun zamandan beri yok ankara gazi hastanesine 6 ayda bir kontorle gidiyrm yanlız bu sefer gittiğimde degerlerini bilmiyorum fibrinojen ve sedim yüksek çıktığını telefonda doktorum söyledi buara eklemlerimde ağrılarım var ama karnımda ağrı yok iltihap bulunmuş bu sefer bunun için ilacıma 1 ekledi adet zamanımda yakın acaba onla alakalı bi durum olabilirmi yada atak geçiriyorum ama bu şekilde hafif atlatıyoda olabilirmiyim sizlerden birkez daha cevap bekliyorum teşekkür ederim arkadaşlar hepinize ataksız sağlıklı günler diliyorum....
tuce

Dön İL İL TÜRKİYE

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir