Sivaslıyım

Sivaslıyım

Mesajgönderen gamsiz_58 tarih Cum Şub 02, 2007 11:05 am

Henüz fmf hastasımıyım değilmiyim bilmiyorum ama her zaman bu hastalığın takipcisi ve bu hastaların yardımcısı olacağım.

Muhabbetle
gamsiz_58

Mesajgönderen rekay tarih Cum Nis 11, 2008 1:55 am

merhaba.sivasta bildigin bu hastalık hakkında uzman doktor varmı.
rekay

Mesajgönderen rekay tarih Cum Nis 11, 2008 1:55 am

merhaba.sivasta bildigin bu hastalık hakkında uzman doktor varmı.
rekay

mrb

Mesajgönderen daha 18 tarih Prş Tem 03, 2008 1:39 pm

bende sivasdanım bu yıl konuldu teşhisim Allah hepimize yardım etsin....
hayat basittir...zor gelirse bas ittir...
daha 18

merhaba

Mesajgönderen gamsiz_58 tarih Cmt Ağu 16, 2008 3:42 pm

Öncelikle siteye hoşgeldiniz benim bildiğim bi uzman doktor yok ama askere gelmeden önce Cumhuriyet Üniversitesinde romotoloji bölümünün açıldığını duymuşdum. Sanırım hastalığımızın Sivasda ki en iyi tedavi merkezi orası olacak geçmiş olsun hayırlı şifalar ataksız günler dişlerim.

MUHABBETLE
gamsiz_58

Mesajgönderen birsen tarih Çrş Oca 14, 2009 5:08 pm

slm arkadaşlar hastalığımın farkedildiğinde c.ü. gittim bir sene burada tedavi gördüm serum tedavisi uyguladılar ve boş yere ilaçlar içtim hiç faydasını görmedim sonra hemen kayseriye gittim orada fmf olduğu ortaya çıktı ayrıca kayseride sadece bu hastalığa bakan bölüm var nefroloji diye size tavsiyem imkanınız varsa tedaviniz için kayseriye gitmek ben 8yıldır gidip geliyorum bir ay sonra kontrolüm var ve düzenli kontrol istiyorlar üç ay da bir.sivasta başka hiç bi hastanaeye gitmedim ama kayserideki hastanenin daha iyi olduğu görüşündeyim...herkese acil ifalar...
birsen

Re: Sivaslıyım

Mesajgönderen perihan develi tarih Sal Şub 24, 2009 2:12 am

Selam arkadaşlar bende Sivaslı'yım İstanbul'da ikamet ediyorum.16 yaşıma kadar Sivas'ta yaşadım tabi çocukluğum ataklarla geçti. Eklem romatizması teşhisi ile sayısız ilaç ve iğne oldum.Ama o kadar acı çekiyordum ki hiç bir şey fayda etmiyordu günlerce hatta haftalarca ayağımın üzerine basamaz bir yerden diğer yere annemin yardımı ile geçerdim. Cam kenarındaki yatağımdan dışarıda oynayan arkadaşlarımı izler kendimi çok kötü hissedip boyuna ağlardım. Onlardan farklı olmak hasta olmak çok koyuyordu bana. Rabbime canımı alsında bu acıları daha fazla çekmeyim diye hep dua ederdim.Çoooook çektim çok. Şimdi bunları neden bize anlatıyorsun diye sorabilirsiniz Sivas'taki hastane ve doktorlara kahrımdan. Yıllarımı çok farklı teşhis ve tedavilerle harcadılar sağolsunlar... :oops: fmf'li olduğumu önceden bilseydim ne evlenir nede çocuk sahibi olurdum.Rabbim hepinizin yardımcısı olsun.Ataksız Günler Dilerim....
perihan develi

Mesajgönderen gamsiz_58 tarih Çrş May 26, 2010 12:17 pm

Merhabalar

Uzunca bir zamandır siteye giremiyordum gerek ataklarımın azalması gerekse işlerimin yoğunluğundan dolayı bugün nasip oldu daha önce romatoloji bölümünün Cumhuriyet Üniversitesinde kurulduğunu yazmışdım ve bugün üniversite hastanesi romatoloji bölümü doktorlarında sayın Yrd.Doç.Dr.Soner ŞENEL beyden bir elektronik posta aldım diğer fmf'li arkadaşlarıma gönderildiğinden emin değilim ama eğer isteyen olursa mesajın içeriğini sizlerle paylaşabilirim hocamıza bu nazik davranışından dolayı şükranlarımı sunarım. Umarım artık Kayseriye Ankaraya gitmeye gerek kalmadan şehrimizde muayene olabiliriz. Herkese ataksız günler diliyorum
gamsiz_58

Mesajgönderen birsen tarih Cum May 28, 2010 6:28 pm

slm mesajı paylaşırsanız sevinirim...iyi günler...
birsen

Mesajgönderen gamsiz_58 tarih Cum May 28, 2010 9:35 pm

Mrb, önemli bir ihtiyacı gidermek adına geldiğim Sivas'a ve dolayısı ile FMF hastalarına yardımcı olmak hem görevim hem de özel uzmanlık alnım. bu anlamda siteyi incelediğimde Cumhuriyet Üniversitesi- İç Hastalıkları Romatoloji Bilim Dalının kurulduğunu hastalara duyurmak bir borç oldu. Yaklaşık 7 aydır görevdeyim yakın zamanda henüz yeni olan http://www.romatizmadoktorum.com adlı siteyi kurmaya başladım özellikle FMF linkini öne alarak dizayn ettim aynı zamanda hastalar da epeydir artmaya başladı ve hem hastalığın doğru tanısı hemde düzenli takiplerin yapılması açısından hastalara ve yine hekim arkadaşlara yönelik bilgilendirme toplantısı yapmayı düşünüyorum ama zamanı belirlemedim henüz. Tabiki bunda amaçladığım hedef hasta sayısına ulaşmak önemli. Onun için çok aceleye getirmek istemiyorum ki faydalanan çok olsun.
Ayrıca muayeneye gelmek isteyen hastalar için bazı tavsiyelerim de randevu almalrı konusu çünki günde kısıtlı hasta muayenemiz oluyor yetişemiyorum dolayısı ile hastanemizin sitesinden Dahiliye-Romatoloji' ye randevu alınabilir ayrıca telf da sitede var. Tüm FMF' lii hastalara ataksız-amilodozissiz mutlu günler diliyorum.
Yrd.Doç.Dr.Soner ŞENEL
gamsiz_58

Mesajgönderen gamsiz_58 tarih Cum May 28, 2010 9:38 pm

Umarım tüm fmf li arkadaşlarıma bir umut bir şifa olur. Hocamıza görevinde başarılar dilerim...
gamsiz_58

Mesajgönderen gamsiz_58 tarih Cum Ağu 13, 2010 2:34 am

Sol bacağımda ve bacağımla kalça kemiğimin birleşim yerinde muhteşem bir ağrı var bu ağrıyı çeken bi arkadaşım var mı acaba sizce fmf'le alakalı mı?
gamsiz_58

Dön SİVAS

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir