Konyada yok mu?

Buradan Uzman Doktorların bıraktığı mesajlara, Telefon ve Adreslerine ulaşabilirsiniz.

Konyada yok mu?

Mesajgönderen mustafa(42) tarih Cum Oca 25, 2008 10:47 am

merhaba arkadaşlar bilgiler süper.ALLAH razı olsun
peki konyada yok mu bildiğiniz iii bi doktor
saygılarrrr....
muhabbetle doldurulan kalp merhametli olur
mustafa(42)

Mesajgönderen süleyman tarih Çrş Oca 30, 2008 1:03 am

merhaba hocam.konyada tek romatolog prof.dr.recep tunç.var.en iyisi o.tavsiye ederim.meram tıp fakültesinde muayenhanesi var.kib.
süleyman

TEŞEKKÜRLER

Mesajgönderen mustafa(42) tarih Pzr Mar 09, 2008 6:29 pm

kardeşim ALLAH razı olsun yeni okudum inan çok saol sendemi konyalısın ve fmflisin RABBİM acil şifalar ve bol sabırlar versin...
mustafa(42)

Mesajgönderen SEVGİ_42 tarih Cmt Mar 15, 2008 4:00 pm

BEN AKŞEHİRLİYİM KONYADA BU KONUDA İYİ BİR DOKTOR ARIYORDUM TEŞEKKÜRLER. ŞİMDİKİ DOKTORUM ANTALYADA GİDİP GELMEK SORUN OLUYOR ÇALIŞTIĞIMIZ İÇİN TAHLİLLERİN YAPILMASI SONUÇLARIN ALINMASI EN AZ 2 GÜNÜMÜZÜ ALIYOR
SEVGİ_42

Mesajgönderen birolbaser tarih Çrş Mar 26, 2008 3:46 am

SEVGİ_42 yazdı:BEN AKŞEHİRLİYİM KONYADA BU KONUDA İYİ BİR DOKTOR ARIYORDUM TEŞEKKÜRLER. ŞİMDİKİ DOKTORUM ANTALYADA GİDİP GELMEK SORUN OLUYOR ÇALIŞTIĞIMIZ İÇİN TAHLİLLERİN YAPILMASI SONUÇLARIN ALINMASI EN AZ 2 GÜNÜMÜZÜ ALIYOR

bende aksehırlıyım... bıldıgım kadar konyada doktor yok.. ankara ya gıttı..
birolbaser

Mesajgönderen ramazan42 tarih Pzr Nis 06, 2008 1:51 am

benim fmf teşhisimi recep tunç hacam koydu ben bu hastalıgı yaklaşık on sene yaşadım cok yere gittim bulamadılar recep hacamı tavsiye edrerim ayrıca fmf li bütün hasta kardeşlerime allah şifa versin atksız günlere ayrıca benim teşhis yaklaşık olarak bir sene oldu
ramazan42

Mesajgönderen birolbaser tarih Pzr Nis 06, 2008 1:58 am

ramazan42 yazdı:benim fmf teşhisimi recep tunç hacam koydu ben bu hastalıgı yaklaşık on sene yaşadım cok yere gittim bulamadılar recep hacamı tavsiye edrerim ayrıca fmf li bütün hasta kardeşlerime allah şifa versin atksız günlere ayrıca benim teşhis yaklaşık olarak bir sene oldu

gecmıs olsun arkadasım.. hangı hastanede acaba?
birolbaser

Mesajgönderen ramazan42 tarih Pzr Nis 06, 2008 10:03 am

evet bende konyalıyım 2007 yılı mayıs ayında meram tıp fakültesi römotoloji blim dalı dc. dr recep tunç tarafından kondu ama şu anda fakültede çalışıyormu gittimi blmiyorum googleye reçep tunç yazdınızmı çıkıyor ben memurum 5 sene afyonda çalıştım gitmedigim dr ve bölüm kalmadı şuanda ıgdırda bulunuyorum burada dahiliye dr nun yönlendirmesiyle gittim benim teşhis bu şekilde bulundu yoksa ben hastalıgı cok çekerdim birinin bir yerlere yönlendirmesi veya en ufak bir bilgi cok önemli ayrıca hocanın çalışıp calışmadıgı veya yerine kimin geldigini ögrenmeye çalışayım ögrenirsem en kısa zamanda yazarım HERKESE ALLAH ŞİFA VERSİN AMİN..........!
ramazan42

selamunaleykum

Mesajgönderen mustafa(42) tarih Pzr Nis 06, 2008 6:16 pm

merhabalar hemşehrilerim nasılsınız İNŞAALLAH bi aksi durum yoktur.Sevgi kardeşim Recep TUNÇ hocayı bende duydum hatta çok ii biri olduğunu sölediler.tahminim şuan meram tıp fakültesinde olsa gerek bana ilk teşhisi tıp fakültesinde Doç.Dr.Hayri KARAASLAN koydu ilk teşhisten sonra kollşisine devam ettim hiç kontrole felan gitmedim ama en kısa zaman da gidicem akşehirliler ben de kadınhanlıyım süleyman ve ramazan kardeşim siz neresindensiniz konyamızın?kardeşlerim RABBİM hepimize acil şifalar versin kendinize iii bakın ALLAH a emanetsiniz
mustafa(42)

Re: selamunaleykum

Mesajgönderen ramazan42 tarih Pzr Nis 06, 2008 10:24 pm

mustafa(42) yazdı:merhabalar hemşehrilerim nasılsınız İNŞAALLAH bi aksi durum yoktur.Sevgi kardeşim Recep TUNÇ hocayı bende duydum hatta çok ii biri olduğunu sölediler.tahminim şuan meram tıp fakültesinde olsa gerek bana ilk teşhisi tıp fakültesinde Doç.Dr.Hayri KARAASLAN koydu ilk teşhisten sonra kollşisine devam ettim hiç kontrole felan gitmedim ama en kısa zaman da gidicem akşehirliler ben de kadınhanlıyım süleyman ve ramazan kardeşim siz neresindensiniz konyamızın?kardeşlerim RABBİM hepimize acil şifalar versin kendinize iii bakın ALLAH a emanetsiniz
ramazan42-doğanhisarm lıyım yanlız 10 seneden fazla konya dışındayım senede 15 20 gün lügüne geliyorum
ramazan42

Mesajgönderen süleyman tarih Cmt May 17, 2008 1:00 am

prof.dr. recep tunç hoca halen meram tıp fakültesinde göreve devam etmektedir.herkese tavsiye ederim.ancak meram devlet hastanesine(eski ssk)yeni bir romatolog geldi.takip açısından o da uygun olabilir.tercih meselesi.zaten tanı konulmuş hastalar buraya geldiği için özel bir dopktora gitmek gerek yok.bu hastalığın tanı konulması zordur.tedavi ve takibi çok basittir.ve donanımlı her hastane yapabilir.o yüzden takip açısından içiniz rahat olsun.tamamen tercih meselesi.iyi günler.
süleyman

Re: Konyada yok mu?

Mesajgönderen hmş.emine tarih Sal Nis 07, 2009 2:56 pm

İyi Günler...Recep Hoca 5 Yaş altına bakmıyor diye duydum.Acaba bu konuda bilgisi olan varmı?
hmş.emine

Dön UZMAN DOKTOR MESAJLARI, ADRES VE TELEFONLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir