marmara ünv hast

Buradan Uzman Doktorların bıraktığı mesajlara, Telefon ve Adreslerine ulaşabilirsiniz.

marmara ünv hast

Mesajgönderen neşe tarih Prş Oca 10, 2008 4:49 pm

arkadaşlar istanbul anadolu yakasında fmf olan yok mu beb marmara ünv hastanesinde takip ediliyorum teşhidte burda kondu 12 sene önce ssk lılara bakıyorlar fmf liler için haftanın 2gününü ayırmışlar 2 tane uzman 4 asistan bölümün başında da academik hospitaldaki prf dr haner diriskeneli var gayet anlayışlı güler yüzlü drlar her konuda ama her konuda destek ve yardımcı oluyorlar en azından hastane içinde kaybolmuyorsunuz anadolu yakasında oturanlara tavsiye ederim :wink:
avuçlarındaki mutluluk kırıntıları, sıkı tut
neşe

Marmara Üniversitesi Hast.

Mesajgönderen Ünal Eray tarih Pzr Şub 03, 2008 5:15 pm

Iyi günler Nese hanim.
2005 yili Agustos ayinda Özel Akademic Hospital' de muayene sonucu teshis konuldu. Prof. Dr. Haner Direskeneli Romatoloji Anabilim Baskani.
Ben halen bile kendisine EMail yoluyla bazen durumum hakkinda bilgiler veriyorum.
Iki kardesimde daha bu hastalik var. Ben sadece bir kez orada bulundum.Siz sik sik orada oluyorsunuz galiba sizce gercekten iyimi. Ben ve kardesim digeri kiz ucumuzdede var. Bendeki Mutasyon M694 V digerleri henüz bilmiyorlar.Erkek kardesim ataklari biraz daha fazla yasiyor.En kisa zamanda oda gen tahlil sonuclarini alacak.
Bende bu yüzden bu konuda gercekten uzman kisilerle muhatap olmak istiyorum. Eger siz memnunsaniz ,kardesimide oraya yönlendirebilirim.
Bunda baska alternatiflerimizde var cünkü. Ümraniyede abimiz oturuyor, yakin olmasi avantaji var.

Hoscakalin
Ünal Eray

Marmara Üniversitesi

Mesajgönderen denizs tarih Prş Şub 07, 2008 2:11 am

Arkadaşlar Merhaba
Ben Deniz;15 yıldır fmf hastasıyım.Siteye geçen gün üye oldum.Trabzon'da yaşıyorum.ne yazık ki burada konunun uzmanı yok..Marmara Üniversitesi Romatoloji Kliniğinin Telefonunu bana gönderirseniz sevinirim.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
Herkese sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum
Deniz Sadak
denizs

Mesajgönderen neşe tarih Prş Şub 07, 2008 10:57 pm

ünal bey marmara ünv sinden oldukça memnunum gerçi haner bey hep orada değil ama diğer uzman dr muz pamir atagündüz de çok iyi ve anlayışlı bi hekim romatoloji bölümünün sekreterliğinden şahsen randevu alıyorsunuz sonra belli aralıklarla sizi muayine ediyorlar ve asla sizi başlarından savmıyorlar umarım sizinde işnize yarar tekrar geçmiş olsun
neşe

Mesajgönderen neşe tarih Prş Şub 07, 2008 10:58 pm

ünal bey marmara ünv sinden oldukça memnunum gerçi haner bey hep orada değil ama diğer uzman dr muz pamir atagündüz de çok iyi ve anlayışlı bi hekim romatoloji bölümünün sekreterliğinden şahsen randevu alıyorsunuz sonra belli aralıklarla sizi muayine ediyorlar ve asla sizi başlarından savmıyorlar umarım sizinde işnize yarar tekrar geçmiş olsun
neşe

Re: marmara ünv hast

Mesajgönderen nihannihan tarih Çrş Mar 04, 2009 1:40 pm

marmara üniversitesi hastanesinde fmf gen testi yapılıyor mu_?ssk lılara bakıyor mu ayrıca bılgısı olan varsa payşasabılır mı acıl?bırde telefon numarasını ve adresını alabılırmıyım romotolojı bolumunun
nihannihan

Mesajgönderen cigdem10 tarih Cum Oca 08, 2010 1:04 am

Merhaba

yaklaşık 2 yıl önce academic hospitala doç.dr. pamir atagündüze fmf için gittim. ailemde fmfliler ve bende de fmf belirtileri vardı. pamir bey hastalık özgeçişimi dinledikten sonra fmf hakkında bilgilendirerek, ömür boyu günde 3 adet olmak üzere kolşisin reçeteme yazdı. ayrıca tüm idrar testi yaptırmamı istedi. test sonuçlarımda herhangi bir bulgu olursa nefrolojiye başvurmamı söyledi. neyseki o tarihte yaptırdığım test sonuçlarım temiz çıktı.

ilaçlarımı aksatsam da atak geçirmiyorum. zaten ilaç kullanımına başlamadan en son atağımı bir yıl önce geçirmiştim.
emin olmak adına muayeneden 6 ay kadar sonra cerrahpaşada fmf testi yaptırdım. testde fmf doğrulandı.

biraz uzun yazdım ama doğru yanıtı alabilmek için hastalık geçmişimi anlatmak istedim.

merak ettiğim ve forumda okuduğum kadarı ile herkes belli aralıklarla kontrollere gidiyor. fmfli bir akrabamda 3 ayda bir doktoruna gidiyor. ama pamir beye sorduğumda bana kontrollere gitmem gerektiğini söylemedi.

belki ataklarım sık olmadığı için gerek görmedi bilemiyorum ama bir fmf'li olarak sizler gibi kontrollere gitmeli miyim?
bu konu aklımı kurcalıyor. bilgi verirseniz sevinirim.
cigdem10

Mesajgönderen zeynep69 tarih Pzr Oca 17, 2010 8:45 am

marmara üniversitesinde fmf gen testi yaptıran var mı birde ücretini bilen varsa yardımcı olabilir mi?
zeynep69

Mesajgönderen bulent79 tarih Pzt Ağu 08, 2011 11:17 pm

çapada bu test yapılıyor. yurtdişna gönderilerek yapılıyor.50 üçret alıyorlar.
bulent79

Dön UZMAN DOKTOR MESAJLARI, ADRES VE TELEFONLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir