Bazi Sehirlerdeki uzmanlara ulasabilcegimiz ades ve tel no

Buradan Uzman Doktorların bıraktığı mesajlara, Telefon ve Adreslerine ulaşabilirsiniz.

konyada yokmu ?

Mesajgönderen mustafa(42) tarih Cum Oca 25, 2008 10:45 am

arkadaşlar bilgiler süper ALLAH razı olsun.
peki konyada varmı böyle bi doktor bilgisi olan var mı?
saygılar.............
muhabbetle doldurulan kalp merhametli olur
mustafa(42)

Mesajgönderen Birsel tarih Pzt Oca 28, 2008 4:09 am

Mehraba Mustafa bey,

Cok tsk ederim Allah hepimizden razi olsun insallah...

Konyada Direk baglantida oldugumuz bir doktor yok ancak Selcuk Üniverste hastanesinde Romatoloji ve nefroloji bölümünde tedavi gören arkadaslar var ve oldukca menmunlar.. Orda bir sansiniz deneyebilirsiniz...
simdilik hosca kalin

saygilar
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

antalya

Mesajgönderen umutdenizi tarih Prş Şub 14, 2008 6:42 pm

arkadaşlar antalyada bildiğiniz bir uzman var mı? yardım eden olursa sevinirim çok teşekkürler...
umutdenizi

antalya

Mesajgönderen okumuş tarih Prş Şub 14, 2008 9:08 pm

selam
antalyada akdeniz üniversitesi romatolaji bölümü prof dr ender terzioğlu
tlf 0242 249 6060 bur numaradan bilgi alabilirsiniz.gecmiş olsun
okumuş

kadın doğum uzmanı

Mesajgönderen güneş tarih Pzt Mar 10, 2008 1:37 pm

merhaba arkadaşlar,
hamile kalmayı planlıyorum. fmf den dolayı da her doktora güvenemiyorum. lütfen bana istanbul da hastalığımızın bilgisine sahip titiz ve de fazla para istemeyen bir doktor tavsiye edebilir misiniz? daha önce de yazmıştım ama bir cevap alamadım. ilginize şimdiden teşekkürler.
güneş

Mesajgönderen Birsel tarih Sal Mar 11, 2008 1:56 am

Kadin ve Dogum uzmani Dr. Hüseyin köseoglunu ise 0216-4117217-18 nrdan ulasabilirsiniz. kendisi FMF hamilelik ve Kolsizin hakinda cok deneyimleri olmustur
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

antalya

Mesajgönderen umutdenizi tarih Sal Nis 22, 2008 1:48 pm

antalyada tedavi gören ve öeneride bulunabilcek kimse yok mu??
umutdenizi

Mesajgönderen asiye tarih Pzt Eki 13, 2008 11:01 am

herkese hayırlı günler arkadaşlar;ben yaklaşık 10 yıldır fmf hastasıyım ve son 1,5 yıldır kontrole gitmedim açıkcası ihmal ettim ama garip olanı son bir yılda hiç atak geçirmedim ilacımı pek düzenli almıyorum hastalıgı ciddiye alıyorum ama fazla kafama takmıyorum,şuan tek sorun var nişanlıyım ve evlenince bebeğimin olmamasından korkuyorum her nekadar nişanlım sorun yapmasada bu konuyu, beni çok düşündürüyor,ne yapmam gerekiyor onuda bilmiyorum bana yardımcı olabilecek tavsiye edebileceğiniz bir doktor varmı ankarada eger bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim,herkese geçmiş olsun bence hastalığın sizi yıpratmasına izin vermeyim ben öle yapıyorum ne söylerlerse denedim en son elma sirkesi ve bal içmiştim ondan bu yana bir şikayetim olmadı belkide onun faydası olmuştur ama tabiki net bişi yok herkese iyi günler cvp bekliyorum
FMF
asiye

mrb

Mesajgönderen Muhendis20 tarih Pzt Eki 13, 2008 2:05 pm

Merhaba Asiye,
bu elma sirkesi ve bal icmek ne oluyor. biraz daha aciklarmisin?
Bende 10 senedir fmf hastasiyim. ve zaman zaman ataklarim oluyor.
Eger elma sirkesi ve bal ise yariyorsa bende denemek isterim...
Muhendis20

Mesajgönderen Mulkinaz tarih Çrş Kas 05, 2008 7:27 pm

ASIYE geçmış olsun çocuğum olmaz dıye sakın korkma benım 3 çocuğum var erkek kardeşımde fmf lı onunda 3 çocuğu var dayımın oğluda fmf lı 2 kızı var yanı fmf lılerın çocukları oluyor yanlız nışanlın da akrabalık varsa çocuklarda fmf olma rıskı çok yuksek A.E. O.
Mulkinaz

Mesajgönderen Mulkinaz tarih Çrş Kas 05, 2008 7:32 pm

ASIYE geçmış olsun çocuğum olmaz dıye sakın korkma benım 3 çocuğum var erkek kardeşımde fmf lı onunda 3 çocuğu var dayımın oğluda fmf lı 2 kızı var yanı fmf lılerın çocukları oluyor yanlız nışanlın da akrabalık varsa çocuklarda fmf olma rıskı çok yuksek A.E. O.
Mulkinaz

Mesajgönderen azize_boz tarih Prş Kas 06, 2008 1:27 pm

arkadaşlar antakya bıldıgınız bır doktor varmı bılgılendırırsenız sevınırm
selammmm:))
azize_boz

Mesajgönderen gamze UŞAK tarih Prş Oca 22, 2009 1:33 am

MERHABA ARKADAŞLAR
sitenize yeni üye oldum.öncelikle herkese en samimi ve içten duygularımla geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
bu hastalıkla 10 yaşımda tanıştım. dayanılmaz göğüs ağrılarıyla gittiğim hastaneden üşütmüş diyerek geri gönderildim.o günden sonra atak hikayesi defalarca ve yıllarca yaşanınca annem bunun basit bir üşütme olmadığını anlayıp işin peşine düştü.ama malesef bu sırada babam rahatsızlandı.kanser teşhisi konuldu. yaklaşık bir senede onun için koşturuldu. ve babamı tam 1,5 yıl önce kaybettik. annem bu olaydan sonra benim üstüme daha çok düştü. şu an 22 yaşımdayım. ve rahatsızlığıma 1 ay önce tanı konulabildi. başka kardeşim yok. annem ve babamda bu rahatsızlıklar hiç boy göstermedi. şimdi gen testi için izmire gitmem gerekiyormuş. buradaki doktorum bahsetti. izmirde bana önerebileceğiniz İYİ bir doktor varmıdır acaba??? şimdiden teşekkürlerimi sunarım...
gamze UŞAK

geçmiş olsun gamze uşak

Mesajgönderen petra yolcusu tarih Cum Oca 23, 2009 10:52 am

ben k.maraşlı fmf hastasıyım internet üzerinden mehmet tuncaya ulaşmıştım. o gerçekten bu işin uzmanı diyebileceğim bir doktor. sanırım sana yardımcı olabilir.
adresi : 1375 sokak herman apartmanı no:14/8 kat:3 kızılay arkası alsancak izmir.
telefon : 0232 465 21 21
cep : 0532 261 84 21
mail : mehmet.tunca@deu.edu.tr
petra yolcusu
petra yolcusu

Re: Bazi Sehirlerdeki uzmanlara ulasabilcegimiz ades ve tel no

Mesajgönderen ozayeken tarih Sal Haz 30, 2009 9:45 pm

slm arkadaşlar doktorloar beni muaynanelerinden kovdular karnım ağrıo diye gittiğim herseferinde her doktor anlamıo bu hastalıktan 5 sende anca teşhis koyula bildi bana bursada uzman doktor tanıdığı olan varsa yazarsa sevinirim saygılar
ozayeken

ÖncekiSonraki

Dön UZMAN DOKTOR MESAJLARI, ADRES VE TELEFONLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir