bursa için yardım edebilirmisiniz?

Buradan Uzman Doktorların bıraktığı mesajlara, Telefon ve Adreslerine ulaşabilirsiniz.

bursa için yardım edebilirmisiniz?

Mesajgönderen seymen_brs tarih Cum Mar 19, 2010 6:07 pm

herkese slmlar aranıza yenı katıldım yasım 26 ve 10 senedir bu hastalıkla ugrasıyorum ALLAHIMA şukurler olsun ben halimden memnunum belki 1 yada 2gun yerı geldımı işimi engelliyor ama olsun daha ne kotu hastalıklar var ALLAH hepimizi onlardan korusun.tarafınıza ricam şudur bu başlık altında bursada ikamet ettiğim için öneri bileceğiniz bir doktor varmıdır yada bir bolum formu gezdim vede romatoloji bölümü yer almakta endokroloniji bolumune randevu alıp gıttıgımde doktor ben ılgılenmıyorum dıyıp basından sağmıştı varsa bılgınız konu hakkında öneri vede düşüncelerinizi sunarsanız sevinirim.şuana kadar hiç kontrolum yapılmamıştır.ayrıca ben bekarım evlenmişolduğumda eşim bu hastalıktan olmasa bile çocuklarıma yansır acaba.herkeze hayırlı,hastalıksız ve ataksız gunler dılerim.
seymen_brs

Re: bursa için yardım edebilirmisiniz?

Mesajgönderen Mulkinaz tarih Pzr Mar 28, 2010 1:05 am

Slm.bursalı bende bursalıyım uludağ ünuversıtesınde romotolojiblumu var oraya gıdıp kontrol olursun
ihmale gelmez eğer hocaya görunmek ıstersen KAMIL hocavar ama dığer doktorlarda çok ıyı siz şanslısınız
ben 55 senedır fmf lıyım 44 sene sonra teşhıs konuldu tabııı 5 de amelıyat artık bu hastalık bılınıyor
ılacı aksatmadıktan sonra ataklar hafıf geçıyor yaşlanınca ataklar olmuyor ama kemıklerım sureklı ağrı yapıyor.HAMT OLSUN RABBIME BUKADAR YAŞIYACAĞIM AKLIMA BILE GELMEZDI..
Mulkinaz

Mesajgönderen Mulkinaz tarih Pzr Mar 28, 2010 1:12 am

kusura bakma evlılık konusunu unuttum çok rahatlıkla evlenebılırsın ama asla akraba olmasın hatta aynı
koyden bıle olmasın 7 kuşak gerıden fmf olabılıyor ben çok ağır fmf geçırdım ama 3 çocuğumda yok 3torunum var onlardada yok.ama erkek kardeşım aynı koyden evlendı kan bağı yok 3 çocuğuda fmflı
a.e.o.
Mulkinaz

Mesajgönderen seymen_brs tarih Pzr Mar 28, 2010 4:59 pm

cok tskler abıcım bır nevzede olsa yardımcı odun bana allah acıl sıfalar versın..
seymen_brs

Mesajgönderen Mulkinaz tarih Cmt Nis 03, 2010 11:52 pm

Teşekkürünüze çok sevındım bılmedığın konuları sorarsan tecrubelerıme dayanarak yardımcı olmayı çok isterım benı hastahaneler kobay gıbı kullandılar kestıler bıçtıler araştırıyoruz dıye .bu konuda çok şey yaşıyarak öğrendım onun ıçın herkese yardum etmek istıyorum
HA bu arada 56 yaşında bır nıneyım yanı abı değılım .saygılarımla A.E.OL.
Mulkinaz

Mesajgönderen seymen_brs tarih Pzr Nis 04, 2010 12:46 pm

estafurullah ne ninesi ablacım bizde gelicez o yaşlara bana denmesini istemediğim bir şeyi asla bir başkasına demem yaşınıza rahmen bir emek harcayıp beni burada bilgilendirdiğiniz için size ne kadar tsk etsem azdır sağlıklı ve torunlarınızın yanında bol mutlu gunler geçirmeniz dileği ile aeolun :))
seymen_brs

Dön UZMAN DOKTOR MESAJLARI, ADRES VE TELEFONLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir