H.Ü. Romatoloji Böl.Doç.Dr.Şule Apraş BİLGEN

Buradan Uzman Doktorların bıraktığı mesajlara, Telefon ve Adreslerine ulaşabilirsiniz.

H.Ü. Romatoloji Böl.Doç.Dr.Şule Apraş BİLGEN

Mesajgönderen wallace717 tarih Cum Kas 28, 2008 11:50 pm

Arkadaşlar eğer ankara daysanız Hacettepe üniversitesinden romatoloji bölümü öğretim üyesi Doç.Dr.Şule ApraşBİLGİEN e muayene olmanızı tavsiye ederim. Kendisi çok alakadar ve bilgili bir insan.
wallace717

Mesajgönderen pnryucel tarih Cmt Oca 24, 2009 7:38 pm

Merhaba. Bende 12 yıldır FMF hastasıyım. Ancak sürekli bir doktorum yok. Geçtiğimiz hafta Apandisit ameliyatı oldum ve hastalığım son zamanlarda daha büyük problemler çıkarmaya başladı. Size sorum bu doktora (Şule Apraş Bilgen) kendiniz gidiyor musunuz? Aynı zamanda doktorla olan iletişimde benim için çok önemli çünkü bu konudan çok çektim. Doktorun hastalarına yaklaşımı ve hastalıkla ilgisi konusunda beni bilgilendirir misin?
pnryucel

Re: H.Ü. Romatoloji Böl.Doç.Dr.Şule Apraş BİLGEN

Mesajgönderen zübeyde tarih Prş May 21, 2009 1:02 pm

merhaba ben geçen hafta şule apraş bilge'ye gittim bakalım tahlil sonuçları ne olacak inşallah iyi gelir bizimde hastalımızın bir sonu olur..sağlıklı ve sıhhatlı oluruz....banada bir arkadaşım önerdi...şimdi arkadaşımız hocanın vermiş olduğu yurt dışından getirdiği iğnelerle üç aydır heç ağrısı ve atak yokmuş. o arkadaşımızda fmf hastası ve çok atakı olan kişidir. tavsiyesi üzere gittim bakalım..eğer bir ilerleme olur veya ataksız geçerse günlerim hepinize haber veririm selamlar sayğılar sağlıklı günler...........
zübeyde

Dön UZMAN DOKTOR MESAJLARI, ADRES VE TELEFONLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir