d.bakırda uzman doktor varmı?

Buradan Uzman Doktorların bıraktığı mesajlara, Telefon ve Adreslerine ulaşabilirsiniz.

d.bakırda uzman doktor varmı?

Mesajgönderen azade tarih Pzt Nis 07, 2008 9:26 pm

slm arkadaşlar bende kaç senedir ağrılar var doktor doktor gezdim ama bi teşhis konmadı en çok kasıklarda ağrılar oluyor gititkçe sık olmaya başladı gece yatırmıyor gündüz rahat bırakmıyor ,en sonda genel cerrah uzmanı fmf tahlili istedi kanı ankaraya gönderdik daha sonuç gelmedi ama ilaç kulanmaya başladım doktor tavsiyesiyle,siteye yeni üye oldum gerçekten çok güzel bilgilendiriyor.Bende bu hastalığamı yakalandım acaba ? d.bakırda uzman varmı bilgilendiriseniz sevinirim.Allah hepimize hayırlı şifalar versin.Allaha emanet olun.
azade

Mesajgönderen yusuf tarih Prş Nis 10, 2008 7:19 pm

selam azade ben antepteyim burda 3 senedir fmf tedavisi görüyorum üniversite hastanesinde eğer orda diyarbakırda bulamazsan iyi bir uzman gaziantep üniversitesi romatoloji hocası doç.dr.ahmet mesut onat var kendi dalında çok iyi ona görünebilirsin antepe yolun düşerse sağlıcakla kal
yusuf

Mesajgönderen azade tarih Prş Nis 10, 2008 10:37 pm

Teşekkür ederim yusuf Allah razı olsun. sonuç daha çıkmadı çıkınca çaresine bakacaz inşAllah.
azade

Mesajgönderen Birsel tarih Pzt Nis 28, 2008 12:34 am

Selam Lale,

tlfonda konusmustuk ama hemen yazamadim... malum ataklar...

sana bahsetigim doktoru Yusuf kadesimde önermis..Evet Istersen Gaziantep Ü.h. Prof.dr. A.Mesut Onat beyle gidebilirsin..romatoloji bölümünden...

Ama illa Ankaraya gitcem dersen ordada hangi hastane olursa olsun Ister Ibni sina iastersen Hacetepe mutlaka Romatoploji veya Nefroloji uzmanlarina gitmen gerekir..bizim hastaligimizin branji bunlardir.. Genel gerah veya Gastrolojide yilarca bos yere gezinirsin aci cekersin...

Yukardaki hastanelerden birinin Romatoji veya nefrolohi bölümüne sevk alabilirsin hata gen analiz sonucubnu yaninda götür eger gerek görüldügünde simdi bakilmayan basla mutasyonlar tararlar.. ayni mutasyonu iki kez bos yere taramis olnazlar...

umarim simdi dfaha iyisindir.. simdilik hosca kal...
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Mesajgönderen nehirida tarih Sal Nis 29, 2008 1:36 pm

Hacettepe Hastanesinin Mayıs ayı randevuları tamamiyle dolmuş. Ama İhsan Ertenli'nin özel muayenehanesinin adres ve telefonunu yazayım

0312 445 04 92 Nenehatun Cad. 88/4 Gaziosmanpaşa Çankaya Ankara
Yıkılan güzel şeylerin
Dışımıza dökülen kırıkları mı çok ses çıkarır
Yoksa içimize dökülen kederleri mi?
nehirida

Diyarbakırda Uzman Doktor

Mesajgönderen Orientalist tarih Çrş Haz 18, 2008 10:31 am

Azade

Malum sende bilirsin ki FMF hastalıgına Romatologlar bakar. Bize en yakın bir romatolog da Adıyaman Devlet Hastenesinde var. Ama oralara kadar gitmene gerek yok. Dicle Universitesinde Gastroenteroloji Anabilim Dalında Doç. Dr. Mehmet Dursun var. Sana şiddetle Doç Dr. Mehmet Dursun'a gitmeni tavsiye ederim.
Orientalist

Mesajgönderen serpil.m tarih Çrş Haz 18, 2008 11:19 am

Slm arkadaşlar.Bende kesinlikle Mesut beyi öneririm çünkü bana teşhisi o koydu.Ve çok ilgileniyor.Arkadaş olduk nerdeyse.istediğim zamn cepten arıyorum hiçbir şey söylemiyor.Ücret anlamında da ılıman biri.Dr bulsanızda bulmasanızda bence mesut beye gidin.dışardan gelenlere yardımcı oluyor.Hem üniversite hastenesinde ayrıntılı gen testi istenebiliyor.Normal fmf testi bazen yanıltabiliyor.Size numaraları verebilirim.Özel sekreterinin dahiliye numarasını falan.Aynı gün randevu alabiliyorsunuz.Sabah saat sekizde başlıyor.fazla uzun sürmüyor zaten.Benim ilk atakta daha ben evdeyken aradım şikayetlerimi söyledim.Sonra gittiğim günde hemen fmf testi istedi onun için biraz şansılıyım.Gerçekten alanında uzman.
Bende maraş/pazarcıktan gidiyorum.Şimdi haccetepeyede gidiyorum ama mesut beye gitmeye devam edecem.Tedavi yöntemi filan aynı.
Kısacası siz mesut beye gidin sonucunuz çıkar çıkmaz daha fazla dr aramakla vakit kaybetmeyin bence.
Geçmiş olsun :)
serpil.m

Re: d.bakırda uzman doktor varmı?

Mesajgönderen mehmetvet tarih Prş Nis 16, 2009 9:58 am

Selamlar Ben mehmet diyarbakırdan 10 yıldan fazladır ataklar geçiriyorum çok acile gittim geçiştirdiler her seferinde en sonunda 2 ay önce teşhis amacıyla kolşisin kullanmaya başladım. şimdilik ataklar geliyor ama ağırlaşmıyor ama bende uzman doktor bulamadım.
mehmetvet

Mesajgönderen mt_84 tarih Cum May 01, 2009 10:44 am

selamlar.ben de dün aranıza katıldım maalesef :) dicle üniversitesi poliklinikte dahiliye kliniğinde Uzm.Dr. Müslüm Güneş in sayesinde oldu bu,FMF gen mutasyonu testi istemese daha çok zaman sancı çekicektim.fakat yaklaşık bir yıldır FMF testini yapacak kit üniversite biyokimya laboratuarında mevcut olmadıgından 2 aydır testi yapamıyorduk,gecen 15 gün önce yaptık sonucları dün aldım.dahiliye kliniğinde Müslüm Bey yoktu,2ayda bir değişiyormuş.Biyokimya laboratuarında biraz bilgi aldım ama tatmin edici düzeyde değil.tıp hocalarına danıştım biraz da,ama internetten bulduğum bilgilerin aşağı yukarı aynısıydı hatta daha eksik biliyorlardı diyebilirim.hastalık çok yeni bulunan bir türden olduğundan henüz ilaç konusunda kesin tedavi edecek ilaçlar da yok maalesef.ilerde çıkabilir bence yabancı kaynaklı sitelerden faydalanmalıyız.burda bize yardımcı olacak birileri varsa ben de gitmek istiyorum.
mt_84

Mesajgönderen mR.eX tarih Pzr Ağu 28, 2011 11:58 am

:((
KeNDiNiZe iYi BaKıN ÇüNKü SiZe SiZDeN BaŞKa KiMSe iYi BaKaMaZ [mR.eX]
mR.eX

Dön UZMAN DOKTOR MESAJLARI, ADRES VE TELEFONLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir