YARDIM

Buradan Uzman Doktorların bıraktığı mesajlara, Telefon ve Adreslerine ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Mesajgönderen cenk_ser tarih Prş Mar 27, 2008 10:43 am

SELAM BİR ARLADAŞIMIN OĞLUNA AKDENİZ ATEŞİ TEŞHİSİ KONULDU . BU HASTALIKLA İLGİLİ İSTANBULDA TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ KONUSUNDA UZMAN BİR DOKTOR VEYA HASTANE VARMIDIR . YARDIMLARINIZI RİCA EDİYORUM.

ŞİMDİDEN TŞK EDERİM
cenk_ser

Mesajgönderen Birsel tarih Prş Mar 27, 2008 1:43 pm

Mehraba,

Duyarliginiz icin cok tskler,arkadasinizin cocuguna cok gecmis olsun diyoruz...
Kendilerine Önerebilcegimiz bilgilerine sonsuz güvencimiz olan iki uzman yaziyorum..ayrica Sehirler ve uzmanlar basligi altinda baka doktorlarda görceksiniz... bunlardan herhangi birini secebilirsiniz... Ancak benim Favorim cocuk oldugu icin Özgür bey yönünde olurdu....Kendileri Cerrahpasa cocuk romatolojide ve Bahceli evler Hizmet hastanesine bulabilirsiniz...

Istanbul Capa romatolojiden Prof.Ahmet GÜl bey e-posta agul@istanbul.edu.tr tel.0212-6318699 ve cerrahpasa hastanesinden özelikle cocuklarla ilgilenen dr. özgür kasapcopuroglu tel.05322129111 e posta ozgurcopur@e.-kolay.net

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

TŞK.

Mesajgönderen cenk_ser tarih Pzr Mar 30, 2008 1:52 am

MERHABA

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM VERMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİLER İÇİN ,KEŞKE ELİMDEN DAHA FAZLASI GELSEDE DAHA FAZLA ŞEYLER YAPABİLSEM . ARKADAŞIM GMZTEPE SSK HASTENESİNE GİDİYOR VE HER GİTTİĞİNDE FARKLI DOKTORLAR OLDUĞUNDAN SÜREKLİ FARKLI İLAÇLAR VERİYORLARMIŞ. İMKANLARI OLSA ÖZLE BİR HASTANEYE GÖTÜRECEKLER AMA MALESEF İMKANLARI ELVERMİYOR. YEŞİL KARTLARI VAR AMA HANGİ HASTANEDE GEÇERLİ ONUDA BİLMİYORLAR.
cenk_ser

Dön UZMAN DOKTOR MESAJLARI, ADRES VE TELEFONLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir